Je problém otehotnieť príliš skoro po potrate?

sita1008
8. feb 2008

Ahojte milé dievčatá!
Mali sme MA a nejak , síce chtiac, ale sme otehotneli trocha skôr, hneď na prvý krát, po prvej MS...
Tak ja by som sa vás len chcela spýtať, že či je tu niekto kto bol v podobnej situácii...
Dakujem.

dia6
22. dec 2011

@poisonblu @anuska30 Presne toto aj moja sestra mala... tiež mávala často modriny. Tiež jej to podľa toho zistili a mala šťastie, že jej to zistili pred otehotnením. Jej synček je úplne v poriadku. Jediné čo musela počas tehotenstva - aspoň zo začiatku, pichať si nejaké injekcie.
Možno aj mne by to pomohlo a možno by som nepotratila... tak mi je to ľúto, že ma to nenapadlo. Ale nevedela som, že je to dedičné.

zuszana
22. dec 2011

@dia6 určite bude, ja tomu verím 🙂

siesta123
22. dec 2011

AHOJTE tehulky 🙂 chcem sa pripojit ties k vam mala som ties potrat pred 4 mesiacmi ,ako bolo moje prve tehotenstvo nezvladla som to vobec neviem kvoli comu sa to stalo ale aspon nemam vycitky ze som len ja mam jedneho anjelika v nebi o ktorom sa modlim vzdu nech boh ho chrani nech mu da zivot dalej ☹ teraz asi mesiac skusame z manzelom dufajme ze nam to coskoro vinde ,, som totiz v zahranici a este nemam pojem ,ci sa mi to splni alebo ne velmi po tom tuzim teda este som chccela napisat mala som zamlknuty potrat ☹
ci existuje niejake pripravky dakujem velmi vam to prajem ,z celeho srdiecka nech to kazdemu vinde ako chceee dakujem za radu 😵

poisonblu
22. dec 2011

@siesta123 ja som bola na genet. vysetreni a z krvi mi zistili vysoku zrazanlivost krvi, ktora mohla sposobit potrat...

siesta123
22. dec 2011

poisonblu 🙂 aha ja som este od vtedy nebola na ziadnej kontrole co si ju ani dovolit nemozem pretoze som v zahranici a mi len tak ultrazvuk nespravia pokial nemas bolesti a tak , dufajme ze vsetci raz budeme stastny 🙂 a ty mas uz deti???

natalinda88
22. dec 2011

@siesta123 ahoj, aj ja som potratila pred 4-mi mesiacmi, a tiež som mala zamlknutý potrat, nebola som na žiadnych vyšetreniach, jednoducho som si povedala, že to malo tak byť a príroda si to vzala :(
ideme ďalej a verím, že aj na nás sa usmeje šťastie v podobe malého uzlíčka 🙂
pila som do ovulky alchimilkový čaj, beriem 2 krát denne kyselinu listovú a vitamín E... 🙂 radšej taká predpríprava...
neboj bude dobré, a aj vy budete čoskoro šťastným rodičmi 🙂 držte sa a hlavne verte tomu 🙂

siesta123
22. dec 2011

@natalinda88 🙂 ahojj dakujem ti velmi pekne som velmi stastna z toho ako sa mozme podelit o vsetko co sa len da , vies to ja ties tak isto na tom som aj ked som bola na dovolenke domou na SK ,tak som nikam nesla hovorim a naco ked to tak malo bit niic nespravim , ale bolest je vzdy prajem aj tebe len to najjj v zivote 🙂

natalinda88
22. dec 2011

@siesta123 nemáš zač, ono to človeku lepšie padne, keď vie, že veľa žien malo podobný osud, ale hlavy hore ide sa ďalej, veď tá túžba byť maminami nás ženie vpred 🙂 ver, že sa to na druhýkrát podarí, či tebe , či mne a aj ostatným ženám, ktoré museli toto podstúpiť....a naozaj to treba brať z tej lepšej stránky... 🙂

siesta123
22. dec 2011

natalinda88 🙂 diki vsak prave o to ide ,vsetko musi bit na vrch nas a sledovat ako ide zivot dalej potom popiseme majte sa zenyyy

poisonblu
22. dec 2011

@siesta123 no ja som bola na kontrole po prvej ms po kyrete a potom som sla na tu genetiku...my este nemame deti, tak sme sa tesili na toto a takto to dopadlo ☹ ale od januara zacneme snazilkovat, dufam, ze sa podari na prvy sup...aj to prve sa podarilo tak...

siesta123
22. dec 2011

poisonblu 🙂 ja ties tak som bola hned ako to bolo povedane skusime aj tak bolo 🙂 len ze presli par mesiacov a supp dole ☹ tak to tak veru podari sa nam akosi povieme musime si verit ze tak to bude ani ja nemam este dieta ale tuzim po nom snazime sa vsetciii tesim sa svamiii 🙂

lu17
23. dec 2011

@siesta123 Ahoj skus uzivat kysleinu listovu minim 800 mg denne, a urcite nejake cajiky. Ja som pila bylikove- mata, zihlava, medovka, praslicka. Vycisti sa Ti organizmus, a minimalne 3 mesiace sa odporuca kys listova. Hlavne netreba zrejme na to mysliet. Ja som mala pozit test a na to som dostala menzes.... tiez ma to vzalo, a dufam ze sa podari. Alchemilka je super, odkedy som ju pila tak sa asi vtedy podarilo..

bambi2
23. dec 2011

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja hlasim, ze prichadza mrcha, zajtra je tu ako na koni... tak o tyzden ideme na vec 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

siesta123
23. dec 2011

lu17 ;) diki skusim pravadze kupim si tie cajikya dufak ja som ties tak mala pri prvom mala som tu mrchu asi tri dni a konec o dva tyznde testa hned pozitiv ja som to tusila dufam ze bude OK,bambi2 🙂 tak too ti prajem velmii suks na prvy tah nech to mas budem z tebou stastna 🙂

bambi2
23. dec 2011

@siesta123 ja viem preco to priroda zariadila tak skoro... ziadne sestonedelie... 4 tyzdne staci a bude prekvapko v novom roku... 🙂 😵 😵 😵

siesta123
23. dec 2011

bambi@ 🙂 teda tak to malo bit ,nic sa vratit neda len cakat na nieco nove dufajme vsetci ,, take spravy si tu privedieme a raz budeme stastny 😵 priroda je zdrojom vsetkeho a tak sme my aspon to ja tak vidim 😕 cakame na pozitivyyyyyyyy 🙂

bambi2
23. dec 2011

@siesta123 to @ musis dat pred nick.. napr @bambi2 a potom mi to ukaze ze ma niekto spomina. alebo kliknut pod komentar dolu na "odpovedz" a naskoci ti to automaticky... 😉

bambi2
23. dec 2011

babulky, prajem vam vsetky stastne a vesele, vela lasky, sexu a pohody... a same pozitivne testy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

siesta123
23. dec 2011

@bambi2 OK uz to mam heeh diki za radu ako inac sa vam dari??? 🙂

siesta123
23. dec 2011

@bambi2 dakjem aj my tebe len to najjjjjjjj 🙂 same pozitvy a radostt zo zivota satstne a vese 🙂 leeee

natalinda88
24. dec 2011

šťastné a veselé prajem 🙂 a nech je ten ďalší rok lepší 🙂 a kiež by sme boli šťastnými maminkami 🙂

anuska30
24. dec 2011

dievcata,prajem vsetkym stastne a vesele Vianoce a nech mame buduci rok lepsi ako tento. 🙂

siesta123
24. dec 2011

@anuska30 dakujem velmi aj vam to len najjjjj v novoom roku hlavne same pozitivyyyyyyyyyyyyy 🙂

bambi2
25. dec 2011

tak dnes sa mi rozbehla mrcha, presne pred mesiacom som mala nestastny den ale som prekvapena, ze presne na den je tu... a to uz po 4 tyzdnoch... dva dni som este spinila predtym a dokonca vysla este dnes mala zrazenina krvi a dufam, ze posledna... a mozme ist coskoro na vec...

schnauzee
27. dec 2011

@bambi2 drzim silno prsteky a dufam, ze to vyjde ;)
my sme sa tiez tento mesiac uz snazili a teraz tak netrpezlivo cakam na den D, ci to vyslo... sa lahko povie, ze na to netreba mysliet 😒
No v kazdom pripade kazdej prajem vela stastia do noveho roka, teaz to uz musi vyjst 😉

zuszana
29. dec 2011

@schnauzee aj my sme sa teraz už tiež snazili cez vianoce a tiež ako píšeš vôbec sa nedá na to nemyslieť, že či to vyšlo alebo nie, kedy čakáš MS?

anuska30
29. dec 2011

dievcata,dnes som citala Vitalitu a nasla som tam toto:cajova zmes na podporu zenskej plodnosti.

50g alchemilky,20g mysieho chvosta,20g hluchavky,10g nechtika
postup:10g tejto cajovej zmesi zaparime salkou vriacej vody a pijeme 2x denne vzdy cerstvo urobene.

Bolo tam este napisane ze vyhodou alchemilky je,ze nema ziadne vedlajse ucinky.

cillamilla11
29. dec 2011

@bambi2 hehe ja by som pila aj pohar stanky s hovnami kebyze viem ze to pomaha 😀

schnauzee
29. dec 2011

@zuszana jeeej, tak to držím palce, kedy čakáš MS ty? Ja čakám 4.1., už necelý týždeň a aspoň budem vedieť, na čom sme 😀 ale ide to pomaly a tak rada by som na to nemyslela, ale nedá sa ☹
Tak teda dúfam, že nám to už vyjde konečne.

zuszana
30. dec 2011

@schnauzee ja čakám okolo 8.1. lebo ja som vždy mala nepravidelný menzes tak neviem presný termín, no uvidíme, ale nemám pocit, že by to vyšlo, nejak nič necítim a pri tom prvom tehotenstve mi bolo zle, brucho ma bolelo, prsia a teraz nič... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre