Je špinenie na začiatku tehotenstva v poriadku?

akopprincezna
13. mar 2018

Ahojte, vcera sme s manzelom zistili, ze cakame dietatko. V podstate som na to prisla tak, ze som v sobotu namiesto menstruacie slabo spinila. V nedelu tiez a ked sa to objavilo aj vcera, urobila som si test... Je spinenie na zaciatku tehotenstva v poriadku? Trosku sa bojim...

pininka
13. mar 2018

Ano,vela zien to ma, pokial nekrvacas nejako vela, netreba sa obavat. Ak mas ale neistotu, treba ist skor k doktorovi.

shades3
13. mar 2018

ahoj, ano, uhniezduje sa vajko 🙂

akopprincezna
autor
13. mar 2018

Dakujem 🙂 akurat idem od gynekologa. Cakam na vysledky krvi, ale pre istotu mi dal progesteron, aby som nepotratila. Tak dufam, ze to bude v poriadku

shades3
13. mar 2018

@akopprincezna aj ja som dostala, ked som spinila, a som v 23tt 🙂 xxx drzim palce x

akopprincezna
autor
13. mar 2018

Uz mi volali. Hcg je 152, som 5+0. Nie je to malo?

andula09
13. mar 2018

Je to okay, neboj 🙂

shades3
13. mar 2018

@akopprincezna ja som to vobec neriesila, kolko hcg, doteraz neviem nic, a bolo mi to jedno - bola som tehu a hura :P

hulica
13. mar 2018

ak by to bolo málo, neboj sa povedali by ti to. hlavne sa snaž byť v pokoji 🙂 stres by mohlo narobiť ešte väčšiu šarapatu

akopprincezna
autor
16. mar 2018

Ahojte, tak dnes hcg 985 😀 za 3 dni zo 152. Dufam, ze je to signal, ze babatko je v brusku ❤️

ressankajanka
16. mar 2018

@akopprincezna Ahojky, to si mala podobné ako ja 😉 Menštruáciu som mala slabú, len takú naoko, stále som čakala, že sa mi to rozbehne, bolelo ma brucho, kríže aj prsia, celkovo som nebola vo svojej koži, ako keby ma niekto vymenil. Nemala som čas na to myslieť, keďže som bola v skúškovom období a dokončovala som prax. Mala som predtým aj zdravotné problémy, tak som to pripisovala im. No 2. týždeň po vynechaní som začala mať nevoľnosti a vadili mi pachy. Šla som si kúpiť test a mala som silné //. Tak som volala na gyndu, vzali mi krv a povedali, že mám vysoké hodnoty HCG, gratulovali mi, že určite som tehotná 😀 Ani sme tomu s manželom nechceli veriť, keďže to bolo dlhodobo vytúžené bábo a nejako sme už nerátali s tým, že by ozaj mohlo prísť. Ráno na to som si opäť urobila test a tie paličky boli snáď ešte silnejšie. Šla som krátko na to na ultrazvuk a už videli srdiečko, bola som v 7tt 😉❤ Na špinenie mi síce dali nejaké lieky, ale snáď som ich nebrala ani týždeň, špinenie ustalo samo. Držím palce!

shades3
16. mar 2018

@akopprincezna to vyzera fantasticky, jasne, je tam stuplik alebo stuplina 🙂 huraaa gratulujem x

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre