Je v poriadku hojdanie vaničky na kočíku Easywalker Harvey2 ?

sisi2212
19. jan 2020

Ahojte zienky, dnes sme kupili kocik easywalker harvey2, doniesli sme domov, zlozili, trosku ked je vanička sa da jemnulinko hojkat, to ma prave trapi, ci to tak ma byt alebo, ci je tak vykyvany, nakolko bol v obchode vystaveny, dakujem za skúsenosť tie, co ho mate, ci to je ok? Alebo nie, ďakujem

nickpick
19. jan 2020

@sisi2212 ja ho mam a nezda sa mi, ze sa nim da hojdat, praveze mi to trosku aj vadi, ze nie 😊

sisi2212
autor
19. jan 2020

@nickpick ani nie ze hojdat, to uplne nie, len ked je ta vanicia napojena a hybem rucko tak tak jemnulinko sa to hybe, ze neni to uplne tvrde, ani tak sa ti nehybe? Ani trosicku? Ked pomixlujes ruckou?

nickpick
19. jan 2020

@sisi2212 nie, je tam napevno, ale ja ho od zaciatku pouzivam s adaptermi na vyvysenie, kedze sme s partnerom vyssi, takze ked zasunieme vanicku je uplne napevno, musela by som dat adaptery dole a otestovat ci aj bez nich je vanicka napevno, dam ti vediet...

sisi2212
autor
19. jan 2020

@nickpick dakujem, budem ti moc vdacna, akoze je to take minimalne, ale teda znervoznuje ma to, ci to tak ma byt, ked mixlujem ruckou, tak jemnucko sa ako keby vanička pohne.... A predsa neni to najlacnejsi kocik, tak by ma to asi hnevalo, tak daj mi vediet, ked das bez adapterov, dakujem 😊

sapa20
19. jan 2020

Ahoj
Kočíky a Kočikovanie je super duskusna skupina kde isto dostaneš relevantnu pomoc/radu. Ďalej na MK je špeci Kočikova poradňa.
Toto je skupina všetko o tehotenstve.

sisi2212
autor
19. jan 2020

@sapa20 ano, uz som nasla, tak som pisala aj tam, najskorej som nevidela 😉

sapa20
19. jan 2020

@sisi2212 v pohode 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre