Je zlé ak v 5. týždni nieje vidno plod na sono?

to.beruska
18. mar 2009

Ajojte!chcela som sa spytat,ci je to zle ked babo neni este vidiet na sono ked som 5tt a 4dni?

marcela22
19. mar 2009

Beruška super!!!

Inak pred dvomi týždňami som bola prvýkrát u doktora na tehu prehliadke, podľa posle. menzesu som bola 6+3 ale zatiaľ bolo na sone vidieť iba žlté teliesko a nejaký ten vak...až včera keď som bola 8+3 bolo už krásne vidieť aj srdiečko🙂
Tak sa ničoho neboj a užívaj si tehotenstvo, lebo to stráááášne ubehne!🙂

to.beruska
autor
19. mar 2009

ajojky!uz som kludnejsia.uz sa veru tesim.a nerobim si ani hlavicku z toho ze ho este nevidela.Lebo zistila som ze dost je veru takych.a uz ked mi povedala ze podla krvy som v poriadku a som tehotna tak ma ukludnila.a zajtra tam idem tak uvidim.uz sa veru tesim

mastulka
19. mar 2009

ahojky, ja som bola na sone minuly tyzden a to bol zaciatok 6tt, tiez bolo vidno len zlte teliesko a ten vak a drobca este nie.. ale nic si z toho nerobim, lebo podla krvi som tehotna a 8.4. sa ideme opat fotit 🙂 tak uz ho urcite bude vidno, strasne na to tesim, lebo to uz budem v desiatom tyzdni a budem pocut aj srdiecko 🙂

to.beruska
autor
19. mar 2009

no tak to budem aj ja veru ten zaciatok 6tt.aj ti dala tehu knizku?alebo to davaju az ked vidno babo a bije srdiecko?

mastulka
19. mar 2009

zatial mi nic nedali 😒 asi cakaju na to srdiecko, ale 30.3. ideme na krv, idu cosi skontrolovat, tak hadam by mi uz aj mohli nieco dat, ale hlavne potrebujem potvrdenie do prace, ze som tehu, lebo sa u nas prepusta, tak aby som bola aj kryta

to.beruska
autor
19. mar 2009

no to ano.no ja som to nestihla dokedy ma prepustili.uvidim co zajtra povie mne.to ti idu brat krv asi kvoli tomu hcg ci rastie

to.beruska
autor
19. mar 2009

ozaj to cakanie je strasne ze.

lienka79
19. mar 2009

tiez myslim,ze by mal byt vidiet gest.vacok...men ho bolo vidno asi v 3tt....srdiecko je vidno pokial viem 4-5 tt....U mna ale slo o potrat,takze vacok bol prazdny,bez plodu ☹

to.beruska
autor
19. mar 2009

Tak to mi je luto.aj ti bolo nejak zle alebo ani si nevedela.a v ktorom tyzdni si bola?
mne brala pondelok aj krv a ze mam dobre aj hcg tak dufam,ze tam bude aspon nieco vidiet.ved uvidim co mi povie

mastulka
19. mar 2009

beruska asi kvoli tomu, ale to cakanie je fakt hrozne 😖

lienka to mi je luto, a mozem sa ta spytat, ci aj v tom pripade byvaju tehotenske priznaky?

to.beruska
autor
19. mar 2009

no to veru ano.mna to cakanie ubija.ja som si predstavovala tak,ze urobim test,da mi tehotensku knizku a hotovo.no veru som naivna 😀 radcej som si to mala najskor precitat.
mastulka:na svadbe si mala pekne vlasky!nemas nejaku fotku na mojej svadbe?ma svadba caka o mesiac.Tak to mame asi najkrajsi svadobny darcek co sme mohli dostat

mastulka
19. mar 2009

jeeej tak to ti gratulujem 🙂 dufam, len ze ti tam nebude zle, moja sesternica tiez cakala babtko na vlastnej svadbe a chuda cely cas jej bolo zle

fotky na moja svadba nemam ale mozes si pozriet na tomto linku
http://picasaweb.google.sk/stranavova/UUAPeO?au...

to.beruska
autor
19. mar 2009

no to dufam aj ja veru. 😀 idem mrknut veru,lebo vlasky mas take nieco ake som chcela aj ja

to.beruska
autor
19. mar 2009

no pekne satky,no pekna svadba cela.

mastulka
19. mar 2009

dakujem a bola tam aj jedna fotka kde je zaostreny ten uces 🙂

to.beruska
autor
19. mar 2009

ano je peknucky,len ja chcem zavoj tak som rozmyslala ako by som ho tam dala

mastulka
19. mar 2009

no ja som zavoj mala pripnuty o polnoci a normalne drzal na vrchu len tym hrebienkom zasubuty, tie vlasy boli aj tak take zlakovane, ze by sam od seba nevypadol 😀

to.beruska
autor
19. mar 2009

no len ja ho zase nechcem od vrchu ja ho chcem tak od stredu hlavy.ale uvidime co kadernicka vykuzli

mastulka
19. mar 2009

no jasne, ved vzdy sa to da tak nejako spravit, ja som zavoj moc nechcela, radsej tie zive kvety 🙂

to.beruska
autor
19. mar 2009

no to veru ano,len to treba doriesit.ved uvidime.normalne som zapar dni prestala mysliet aj na svadbu.ani na mojej svadbe som tolko neni uz 🙂

zuzkaaaa
19. mar 2009

ahojte babenky, mne vôbec nebrali krv na zistenie tehu lekár mi jednoducho urobil sono zo spodu a povedal, že som tehu to som bola 6ty týždeň, tak o ďalšie 3 týždne som znovu išla na kontrolu vtedy už spravil normálne sono cez bruško a zobrali mi 3 ampulky krvy, tehu knižku som dostla až v 13tom týždni.
držím vám palčeky aby bábätká pekne rástli 😉

to.beruska
autor
19. mar 2009

no mne robil tiez sono so spodu ale nebolo ho este vidiet.to som bola pondelok tak to bolo 5t a 3 den.tak dufam,ze zajtra uz nieco bude vidiet.mne bral krv preto lebo nic nevidela este tak aby sa ujistila ze som tehotna

mastulka
19. mar 2009

takze sa mozem pripravit, ze ma scedia 😕 no teda, to aby som si zabezpecila odvoz, aby som nahodou nesposobila dopravnu nehodu 😀 inak mne brali najskor krv a ked sa to potvrdilo z krvi tak az potom ma vzali na sono zo spodu, ale to bol mozno 5t a 1d a bolo vidno len ten vak

to.beruska
autor
19. mar 2009

no uvidim co povie mne zajtra.strasne som zvedava,ci uz bude nieco vidiet

zuzkaaaa
19. mar 2009

ale nebojte baby, všetko bude v poriadku netreba stresovať 😉 potom dajte vedieť ako ste dopadli

to.beruska
autor
19. mar 2009

no ja som uz prisla na to ze netreba stresovat.ja som sa len bala ze som jedina ktorej v 5tt nebolo vidiet este babo,ale zistujem ze sa milym
🙂

mastulka
19. mar 2009

ja to beriem tak, ze drobec sa pripravuje aby sa ukazal nabuduce v celej krase 😀

zuzkaaaa
19. mar 2009

mastulka tk to máš pravdu 😀

to.beruska
autor
19. mar 2009

ja sa tiez uz strasne tesim na zajtra aj ked sa mozno bude este schovavat.no kamaratka bola az 8 tt ked zbadali babo a to uz bilo aj srdiecko.do 8tt bola u troch doktoroch na sone a ani jeden maleho nevidel.to je co 😀

emily3
20. mar 2009

ahojte tehulky, na zaciatku tehu beru krv a kontroluju vsetko, ci nie ste chore, ake zlozenie krviy mate a tak..to sa robi na zaciatku tehu.
tehu knizku davaju neskor, spravidla az na druhej kotrole alebo okolo 12tt ( do toho 12tt je to kriticke a moze sa stat vselico.)
tak drzim vam palce aby ste to zvladli a na vianoce sa tesili s krasnych darcekov. 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre