Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde mi urobia súkromne ultrazvuk v sobotu?

uknovacik
27. feb 2016

Neviete mi poradit ci sa da ist niekde sukromne na ultrazvuk v sobotu? Som v Anglicku a tu nerobia ultrazvuky ako u nas a.Da sa mi zial len v sobotu letiet na Slovensko.

moni244
27. feb 2016

@uknovacik ty chceš letieť z anglicka na slovensko len kvôli ultrazvuku? vau, veď sa pozri na google, či niečo nenájdeš

lienkaviva
27. feb 2016

@uknovacik Ja by som si na nete vybrala v mieste bydliska nejakého gynekologa (spýtaj sa v rodine, kamarátiek, ktorý je dobrý), zavolala by som mu a normálne sa spýtala, či by mi neprišiel v sobotu ten utz urobiť. Najlepšie nejakého v nsp, oni slúžia aj cez víkend. Môj gyn s tým nemá problém, lebo slúži aj v nsp.

baaambulkaa
27. feb 2016

Na pohotovosti

maminee
27. feb 2016

@uknovacik namiesto investicie do letenky si zaplat sukromneho lekara v anglicko, poinformuj sa najskor tam

nataliasz
27. feb 2016

Neviem odkial ste ale v HC doktor Brestansky aj 3d a 4d za priplatok doknca aj v nedelu

pribinak
27. feb 2016

Gin-Fiv v BA, zacvakas si to v plnej výške, ale treba si zavolať ci nemajú v tu konkretnu sobotu uz plno

renie77
27. feb 2016

Mudr.Grochal v Martine robi za priplatok aj vikendy a aspon by si mala istotu ze mas to najlepsie co sa prenatalnej diagnostiky tyka 😉

renie77
27. feb 2016

Alebo v kosiciach - myslave Centrum fetalnej a gyn. diagnostiky www.usg.sk, objednaju aj cez vikend....osobne som tam pocas tehu chodila a bola som spokojna, tiez na urovni diagnostika 😉

uknovacik
autor
27. feb 2016

@pribinak Gynfiv ale ordinuje Len of pondelka do piatku,ci to nemaju aktualne?

pribinak
27. feb 2016

@uknovacik kolegyna chodi na kontroly a vysetrenia v soboty, asi je tak dohodnutá s doktorom, hm, neviem

uknovacik
autor
1. mar 2016

Volal som iscard aj Gynfiv Len po-piatok.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli