Kedy sa zvyknú objaviť prvé nevoľnosti?

sunshine5
14. aug 2015

Ahojte. Som po druhykrat tehotna. Pri prvom tehotenstve som nepocitovala ziadne nevolnosti, ani pachy, ani divne chute... Proste ako keby som ani nebola tehotna, len mi brusko rastlo. A tak ma zaujima, ze kedy sa zvyknut objavit aj nevolnosti, kedy to zacne ak to zacne.. 🙂
Ja viem, ze nemusi, co by bolo fajn... len ci je este priskoro, ked som v 5tt alebo uz by to aj mohlo prist.
Diky za info 🙂
Pekny den

monhla
14. aug 2015

To Ti nikto nepovie - jedine, e by mal vešteckú gulu.
Ja som ich mala pri prvom tehu cca v 3 mesiaci 2 dni /ale ozaj 48 vkuse 😝 /. Pri druhej od cca 8 tt takmer do konca 1. trimestra - ale slabé.
A pri tretej som ešte nemala ani tehu potvrdené na 100% od gynekológa - t.j od cca 6tt a boli brutal. Skončila som na liekoch 😝

Tak pekne dúfaj, že sa Ti vyhnú. Prajem príjemné tehulkovanie

bonaqa2013
14. aug 2015

pri 1 tehu som vracala kade som chodila. rodičia nechápali čo sa deje - chodila som ešte do školy.... Pri ďalších tehu som nemala žiadne nevolnosti. Prvý je syn, potom už len baby....

evululu
14. aug 2015

@sunshine5 ahoj super tema aj mna to zaujima, tiez som druhykrat tehotna. Asi 4tt, pri prvom mi bolo zle tak dva tyzdne, nevracala som ale vkuse lezala a pila len vodu

prego81
14. aug 2015

@sunshine5
V 5tt sú už normálne. Ani ja som ich nemala v prvom tehu...v druhom mi nebolo najlepšie a začalo to tesne pred 5tt. Snáď sa ti vyhnú aj teraz 😉

piacere
14. aug 2015

@sunshine5 pri prvom od 6tt do pôrodu, pri druhom od 7tt do 25tt...

prego81
14. aug 2015

@sunshine5
A ak náhodou, tak sú na to aj lieky. Ja som mala Diclesis od Duchesnay (žijem v USA, lieky vyrobené v Kanade). Je to kategória A čiže úplne bezpečne v tehu ale aj tak som sa bála a dala som si len párkrát keď som naozaj potrebovala vyzerať k svetu v práci. Zabrali na jednotku 🙂

sunshine5
autor
14. aug 2015

@bonaqa2013
@prego81
@piacere
@evululu
Dakujem baby za odpovede... Viem, ze to moze byt individualne... ale tak snad v 25tt by to uz nemalo prist 🙂
No dufam, ze sa ma to aj tento raz vyhne... aj ked skor som ten typ, ze raz mi bolo dopriate, tak to staci... ale tak uvidime 🙂 snad budem patrit medzi tie stastnejsie...
dakujem pekne este raz

pandrava
14. aug 2015

@sunshine5 mne začali nevolnosti pri oboch detoch v 6tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre