Kedy ste povedali o druhom tehotenstve?

katkanova
15. jún 2013

(rodine, priatelom, v praci ...) ja by som uz aj hned ale vsetci s toho vzdy robia taku dramu ze sa to pred 3 mes. nehovori - pri prvej som vydrzala, ale teraz 😕

xlucia
15. jún 2013

@katkanova rob ako citis a na ostatnych kasli. ak sa ma nieco stat, stane ci to povies alebo nie. a podelit sa so stastim, to je potom dvojnasobne stastie...

jasminet
15. jún 2013

@katkanova ja som musela s pravdou von pred 9tt lebo sme mali zabezpecenu dovolenku (v case porodu) a bolo treba ju zrusit alebo inaksie poriesit... ale povodne som planovala az po 12tt na vianoce to povedat rodine 😉

sjuz
15. jún 2013

@katkanova my sme aj prve aj druhe tehotenstvo oznamili rodicom - mojim i manzelovym, i surodencom hned ako sme sa to dozvedeli a priatelom a zbytku rodiny po 12tt...

bobika492009
16. jún 2013

@katkanova Ahoj, ja som tiež opat tehotna, čakáme druhe babatko...pri prvom sme to povedali az po troch mesiacoch... Ale teraz to už moj "vykvával" svojej rodine, aj najlepším kamošom hned na druhy den ako som mu to povedala 😖 . Pričom som len kratučko, ešte len koncom mesiava mám ísť k lekarovi , aby určil či je všetko ok-tehotenská knižka a všetko ostatne... Som skor za neskoršie oznamenie, ale ak sa ma niečo stať stane sa aj tak ... Je ta na každom individuálne 😉

mirka200
16. jún 2013

az po prvom trimestri pri prvom aj pri druhom.