Koľko stojí 3D ultrazvuk v Košiciach?

ejka11
9. jan 2012

Ahojte, chcem sa Vas opytat:
Som v 26 tt a este som nebola na 3D ultrazvuku. Moja dr. ma len 2D. Ked som sa jej pytala, ze ci ma neposle niekam na 3D, odpovedala mi, ze ona posiela pacientku na 3D ultrazvuk iba v pripade, ked sa jej nieco nezda...chcem sa Vas preto opytat, ze kolko stoji vysetrenie 3D ultrazvukom v jednotlivych KE nemocniciach bez papiera od dr. A akeho dr. mi odporucate...dakujem Vam velmi pekne za Vase odpovede...Andrea...

mariannna33
21. okt 2016

je to obchod , to je pravda

firia212
22. okt 2016
Používateľ firia212 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od firia212.

@mariannna33 Vitaj v kapitalizme, ale mala si sa uz prebrat v 89', gratulujem ze si prisla na to, ze za peniaze si naozaj aj zdravie i stastie kupis 🙂 .

firia212
22. okt 2016
Používateľ firia212 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od firia212.

PS: Myslavu odporucam!!! Ostatne nic moc. 😉

norulakp
22. okt 2016

A nie je rozumnejsie pocuvnut svoju doktorku? Preco myslis, ze je rozumne "presvecovat" dieta v brusku, ked je vsetko v poriadku? Mas pocit, ze pre dietatko v bruchu je to nieco prijemne? Len aby si sa mohla pochvalit 3D fotkou? Lebo inak naozaj nerozumiem, na co je to dobre ist na 3D? Usetri si 30-50 Eur a kup si radsej nieco do vybavicky. Bude to rozumnejsie ako nejake 3D

adus120
8. dec 2016

dnes ma moj gynekolog poslal s vymennym listkom obejdnat sa k dr.dankovcikovi na zistenie vad... som v 11t aj nieco, ked som sa tam bola objednat sestricka povedala ze sa plati 45 eur... ostatne moje kamosky co boli aj tento aj minuly rok tehotne na nicom takom neboli... to je akoze povinne? Pokial ano preco to nepreplaca poistovna? Mam doveru pois.

mariannna33
8. dec 2016

to je jedno akú máš poisťovnu musíš platiť sama , nie je to vraj povinne preto poist nehradí to

adus120
8. dec 2016

Preco ma tam potom posiela gynekolog ked to nemusim absolvovat? On sa ma ani nepytal ci chcem alebo nechcem ani ci si to mozem dovolit po financnej stranke.. a popravde mi to pride vela za ultrazvuk... vlastne ani neviem co tam ma robit ine nez na beznom ultrazvuku ze to treba platit

mariannna33
9. dec 2016

lebo spolupracuju

mit
5. jan 2017

Ahojte, prosim o rady a skusenosti ci ist na 3d usg v 12tt ku dosedlovi alebo ku dankovcikovi. A napiste mi prosi ci vas zobrali nacas alebo ci ste cakali dlho aj napriek objednaniu na presny cas. Dakujem.

jenn44
6. jan 2017

@mit v 12tt som bola v Dankovcikovej ambulancii a vyšetrovala ma lekárka.Prazdna ambulancia na 13:30... vzali ma načas,všetko fajn. Na druhý krát som tam bola znova,vyžiadala si Dankovcika,vyhoveli mi, bol velmi milý, síce nás vzali o 30min neskôr... objednaná som bola 9:30. Dankovcik robieva len doobeda a iba v niektoré dni... Jedine,co sa mi nepáči su tie ceny... fotka 10€ ultrazvuk 50€... trochu zdieranie...

adus120
6. jan 2017

Ja som tam bola v decembri na screening v 12-13.tyzdni... 45€ vysledky aj krv vsetko ok, vzali ma nacas-15:45 (asi 15min som meskala). Vysetrenie robil nejaky dr.havrila. Na dalsie sa nechystam, vzhladom na to ze dieta aj ja mame dobre vysledky a mam len 25rokov cize nemienim platit znova... aj tak uz by neurobili potrat ani nic ved uz je neskoro teraz v 16.tyzdni

tinaa64
6. jan 2017

Ja som bola pri prvej aj teraz v myslave na 3D v 12tt som platila 37 eur a pojdem aj na buduci mesiac v druhom trimestri ale to iz budem platit 45 eur...ale tie peniaze nelutujem..bola som max .spokojna....babo komplet pozru ci je v poriadku a pekne aj vidno....je to super zazitok

mit
6. jan 2017

@jenn44
@adus120
@tinaa64
dakujem dievcata. v myslave som bola ked som cakala syna a bola som vcelku spokojna az na to ze nas vzali asi o 3h neskor, lenze odvtedy som sa stretla s vela zenami co mali podivne skúsenosti a uz tam teraz nechcem ist. Tak asi pojdem k Dankovcikovi a vyžiadam si ho. Dufam ze tam fakt bude a nie niekto iny kedze maju navysene ceny oproti inym...

sonci11
21. jan 2017

Ahojte kocky. Ja som bola 17.1. o 8:40 hod. na Masarykovej u Dr. Dankovcika. Zobral nas nacas. Bol uplne super, mily, ludsky, prijemny, zabavny. Vsetko mi do detailov vysvetlil, dokladne viackrat premeral vsetko, co bolo potrebne, povedal mi pohlavie, napalil mi cca 15 fotiek na cd-cko+1 video. Mali sme vymenny listok a doplacali 45€. Je to sice dost, ale nelutujem, kedze vieme, ze nase babo je v uplnom poriadku. Po vysetreni nas sestricka poslala na odber krvi do vedlajsich dveri a potom nam odovzdali spravu pre mojho gynekologa. PS: Tieto vysetrenia vrelo odporucam, mojej znamej zistili srdcovu vadu u babätka, isla rodit do kardiocentra a hned po porode dietatko operovali, cize mu zachranili zivot. Pri beznom 2d ultrazvuku to nie je mozne vidiet. Takze dievcata, nie je to len na to, ze jeej aka pekna fotka 🙂 prajem vsetkym krasne a zdrave deticky 🙂

mit
22. jan 2017

@sonci11 ďakujem za info ideme tam v utorok. mne gyn nedal listok ze to je na vlastnu past cize 60 budem platit...

mit
22. jan 2017

@sonci11 a jajti

mit
22. jan 2017

@sonci11 a jakto ze vedel pohlavie tak skoro? pri synovi nevedeli ešte

sonci11
23. jan 2017

Rado sa stalo 😊 to ma mrzi, ze to tvoj gyn. nepodporuje...pohlavie zistil podla sklonu kosti pohlavneho organu. U oboch pohlavi je dlzka rovnaka, u dievcat je kost rovna a mierne dohora a u chlapcov mierne ,,pada". Avsak zavisi od toho ako je babo otocene, do mojho jemne stuchal asi 10-krat, kym sa prebudilo a pohlo 😁. Mam kamosku, ktorej sa pocas celeho tehotenstva neukazalo, takze je to individualne 😊

sonci11
23. jan 2017

@mit povedal mi pohlavie na 92%, cize este sa tam moze nieco zmenit 😊

sonci11
23. jan 2017

@adus120 Adus to som rada, ze je babo v poriadku, len pozor na to ze bezny 2d ultrazvuk ti neukaze niektore typy vrodenych chorob

mit
23. jan 2017

@sonci11 fuuu tak to je ozaj odbornik. Uvidim co zajtra. Dufam ze bude vsetko v poriadku.

2petruska8
23. jan 2017

@sonci11 My sme objednany 30.1 do sace,som v 22tyzdni ale teraz neviem ci tam vobec mame ist...je to tam naozaj take zle? Mam sancu ze sa niekde este stihnem objednat?myslela som ze aj foto aj video zaznam nam daju :(

sonci11
24. jan 2017

@2petruska8 odporucala by som najprv telefonicky zistit, ci sa este stihnes objednat, ci uz do Myslavy alebo do Centra prenatalnej diagnostiky. Nemusi to byt vyslovene ku Dankovcikovi, vraj aj ostatni su odbornici 🙂 a ked sa to podari, tak si zrus termin v Saci...ale znameho zena tam bola a nebol ziaden problem, hovoril ze vsetko bolo v naj poriadku. Tak je to uz len na tebe 😊

alchemilka1
24. jan 2017

@2petruska8 ahoj, rada by som pridala svoju skusenost. V 12tt som bola v Saci, pan Dosedla je velky odbornik, vysetrenie sa robilo v 2D, verim mu uplne ze babo prezrel detailne. Mrzelo ma ze mi k tomu nic nepocedal, len sestricke nadiktoval hodnoty, jasne ze som videla babo, aj ruky a nohy, len som cakala ze sa aspon k nuecomu vyjadri. Do 3D neprepol, na konci som nevydrzala a spytala sa jo, ze ci je vsetko v poriadku. Odpovedal stroho, ze to tak vyzera. Cele vysetrenie cca 5 minut. V 22 tt ma rovno objednali do Sace, ja som sa vsak rozhodla ist do Myslavy a termin som zrusila. Chcem vyskusat nieco ine. Nic to nemeni na tom, ze doktor Dosedla je iste velky odbornik, len bohuzial casovo nestiha a preto su vysetrenia kratke.

adus120
24. jan 2017

@sonci11 ci ukaze ci neukaze, niekedy deti ochoreju po roku-dvoch, pritom sa narodili zdrave.. tak ci onak nemame vrodene vady v rodine, dalsia vec ze mam 25, downow je minimalna pravdepodobnost, ani by som si v siestom mesiaci uz nedala zobrat dieta... ale ked mam krv aj UZ screening za 45 eur v poriadku aj cele tehotenstvo bezproblemove, tak si nemyslim ze mam dovod na paniku... kedysi ani obyc ultrazvuky nerobili a tu su ludia

sonci11
25. jan 2017

@alchemilka1 ahoj, tak to ma mrzi...ja som u Dr.Dankovcika mala krasny zazitok, kazdy jeden obraz mi ,,obkecal" 😊 odporucam

lili_1
26. jan 2017

Ahojte ja som v 17tt+0 a moja gynekologicka na mna tlaci aby som si vybavila 3D sono ete pred dalsou kontrolou u nej ktora bude 22.2. stredu (to budem 20tt+6) lenze vsade kde som volala tak 3D nerobia skorej ako po 20tt..... viete mi prosim poradit dobreho dr. ktory mi urobi 3D aj v 19tt pripadne v 20tt ale na zaciatku... Uz som z toho 3D zufala ako ma kazda sestricka odbije ze mam volat az po 20 tt... :/ dakujem za rady 🙂

mukicica
6. mar 2017

Ahoj 🙂
Náhodou niektorá z Vás nevie koľko stojí u Dr.Dankovčíka usg v 30tt? Žiaľ minule zabudla som si nafotiť cenník, a neviem či to bude 40 € alebo 50 € :s
Z pomoc vopred ďakujem! 🙂
Pekný deň!

majoslava
20. mar 2017

Ahojte ja som bola u Dankovcika s prvym synom...podozrenie na DS a chcela som aj teraz ist ku nemu...zial moj Dr. ma objednal ku Grochovi do MT podla neho ze je lepsi a do KE by som sa aj tak nedostala ze maju plno... Tak som sklamana kus... No uvidim ako to bude v MT

andrea841
26. máj 2017

@mukicica ahoj bola si na ultrazvuk v 30tt.A koľko si platila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre