Krvácanie po vyšetrení v 41. týždni

nikuska_179
10. feb 2018

Zeny bola som na vysetreni, vsetko bolo v poriadku, ctg, krcok kratky, makky, ale zatvoreny este stale v 41 tt, ale ako som prisla domov, na intimke som mala hnedu krv, po utreti aj cervenu, bolo toho ako pri menzese. Volala som tam, vraj to moze byt z vysetrenia, mali ste to tak aj vy ?

alenocka88
10. feb 2018

@nikuska_179 ano ja som to mala tiez a bolo to z vysetrenia

ankare
10. feb 2018

Áno, je to časté.

nikuska_179
autor
11. feb 2018

A kolko ste toho mali?

takaakoty
11. feb 2018

Gynekológ ti mohol urovit aj.hamiltonov hmat. Mna napríklad vobec nebolel, a bolo hotovo ani som.nevedela. Po.nom casto zena spini alebo slabo krvaca. Do 48 hodin.cakaj porod ☺

nikuska_179
autor
11. feb 2018

@takaakoty ale nevravela mi nic, ze to robi, len kukala a nebolo to prijemne. Mozno aj tu zatku povolila. No bodaj by, lebo v pondelok mi maju vyvolavat

takaakoty
11. feb 2018

@nikuska_179 Nemusela nic povedat, niektori lekarir to beru ako rutinny zakrok, proste posparaju aa je hotovo. Mne to pomohlo, prenášala som a mala bola.veľká. Po tomto mi odtiekla plodovka za pol dna a za.par.hodín bola mala na svete ☺ tak držím palce, potom sa ozvite ako ste dopadli 😉

bosoriak
11. feb 2018

@nikuska_179 mozno ti naozaj uvolnila zatku. uvidis sama, v tomto tyzdni je to aj tak skor o nahode, lebo fakt mozes rodit kazdu minutu, takze trosku krvi moze znamenat uvolnenu zatku. Kazdopadne ak by sa to krvacanie zosilnovalo, treba ist naspat do nemocnice, moze to byt znak nejakeho problemu. Ak to prestane, tak sa nic nedeje.

angelina15
23. júl 2018

Aj mne sa to stalo. Určite mi pustila zátka. Do dvoch dní som porodila. Síce pred termínom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre