Kukurica v tehotenstve

blondinka152
11. aug 2014

Ahojte

Neviete mi povedat ci mozem kukuricu v tehotenstve,raz som citala ze to vyvolava tehotensku cukrovku ale potom som citala ze to sa moze,som z toho blazon :/
dakujem

paloma20
11. aug 2014

Môžeš jesť všetko s mierou!..

bajana
11. aug 2014

poradim ti - necitaj! 😀

kaja0210
11. aug 2014

Ja sice tehotna nie som ale tehotenstvo nie je alergia, ci choroba. Z kazdeho rosku trosku - tak by sa malo stravovat. Cize odpoved znie ano - nejdes predsa zjest 2kg denne 🙂

simca06022011
11. aug 2014

Ale nepovedz... necitaj ako ti poradila @bajana lebo umries od hladu... moze sa jest viac-menej vsetko 🙂 a vacsina veci aj tolko kolko chces 🙂

misinka26
11. aug 2014

Pane bože zasa ... odkazujem všetkým tehuľkám, že nesmiete nič robiť, nič jesť a hlavne nečítať !!!! Kokos však tehotenstvo nie je choroba ... Ja som tiež bola tehotná ale takéto blboviny ma nikdy nenapadli ...

tamarka9
11. aug 2014

@blondinka152 ano mozes, kukurica ma dokonca aj vela vitaminov a vlakninu, ja tiez papam, kedze je seona a ja velmi lubim 🙂

orlik4
11. aug 2014

pokial budes kojit, tehotenstvo je nadlho posledne obdobie, kedy mozes kukuricu. ako sa pise, vsetko s mierou, a jedine, co som ja vynechala, boli plesnove syry a arasidy. niektore bylinky vo velkej miere tiez nemozes, ale s mierou sa da

anuskaaprazko
11. aug 2014

V tehotenstve by som sa vyhybala len veciam z kt. sa daju chytit choroby alebo parazity (surove maso ci ryby, plesnove syry) a bylinkam ktore mozu vyvolat porod... A s pecienkou opatrne (nejest na kila, vela vit. A nerobi dobrotu) ale inak ako baby pisu mozes vsetko, samoska s mierou 🙂

mrva
11. aug 2014

@blondinka152 nečítaj zbytočne. Daj si čo Ti chutí, ale s mierou 🙂 Ja som v 34. tt. a kukuricu jem takmer denne. Pribrala som zatiaľ 3 kg a všetky výsledky mám tip-top. Jem úplne všetko a tiež pijem všetky čaje, na ktoré mám chuť 🙂

siska765
11. aug 2014

ja som jedla uz par krat,ked nebudes vidiet problem v tom ze ta nafukuje 🙂 tak si myslim ze nema preco uskodit ,dam si ked mam chut ved varena je najlepsia mnam 😉

siska53
11. aug 2014

@blondinka152 jasne,ze mozes...ved jej nezjes na kila...to mi ani nenapadlo,ze nejest kukuricu..pri dojceni pri dcerke som sice take nemohla,lebo mavala koliky,ale to uz nie je tehotenstvo a pri synovi som mohla vsetko aj ako dojciaca.
Skor som sa vyhybala hribom,plesnovym syrom..

safranca
11. aug 2014

ja som jedla vsetko a nemala som nic a ani malej nebolo nic a veru kukuricu a hlavne kapustu som casto jedla kedze som vedela ze potom ked budem kojit nebudem moct

drobec_l
11. aug 2014

Ja som nejedla iba plesnive syry inak som jedla vsetko co mi prislo pod ruku 🙂 hlavne pomarance a grepy tie som jedla na kilaaa 😀

mirkava
11. aug 2014

@blondinka152 menej čítať a papať na čo máš chuť ale s mierou 😉

lenkadenisa
11. aug 2014

ja jem úplne všetko, na čo mi príde chuť. aj sushi, aj mozarellu, aj všetko ostatné. samozrejme, nie na kilá 😀 a som OK, aj malá.

luckacik
24. jún 2017

Ja som teraz zjedla 2 za sebou a som v 25tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre