Ahojte tehulky ako trávite tieto horúce dní som 37tt rada by som sa šla okúpať do jazera lebo chlor v bazénoch mi nerobí dobre tak sa chcem spýtať či a kam sa chodíte kúpať a či je to bezpečne...hm?
Ja mam ponaucenie z prveho tehotenstva. Tiez somnikdy v zivote nemala problemy, nevedela som, co to je a kupat som sa chodila hocikde a casto. No v tehotenstve stacilo len raz a to bolo v bazene, kde sme predtym chodievali takmer kazdy vikend a nikdy nic a hned som schytala mykozu. Kupat sa nepojdem, jedno leto vydzim, aj ked ja mam vodu velmi rada, no jedno ponaucenie mi stacilo. Do jazera by som tiez nesla. Sprcha to isti.
Ja mam ponaucenie z prveho tehotenstva. Tiez somnikdy v zivote nemala problemy, nevedela som, co to je a kupat som sa chodila hocikde a casto. No v tehotenstve stacilo len raz a to bolo v bazene, kde sme predtym chodievali takmer kazdy vikend a nikdy nic a hned som schytala mykozu. Kupat sa nepojdem, jedno leto vydzim, aj ked ja mam vodu velmi rada, no jedno ponaucenie mi stacilo. Do jazera by som tiez nesla. Sprcha to isti.