Lashlift mihalníc v tehu

veronika2194
23. apr 2022

Ahojte , je tu nejaka namicka alebo budúca mamicka čo chodí alebo chodila na lash lift mihalnic v tehotenstve ? Chcela ,by som vedieť či je ste s tým nemali v tehu nejaké problémy alebo ste normálne chodili a všetko ok ? Ďakujem

kitycat
23. apr 2022

Aky vplyv maju mihalnice a manipulacia s nimi na tehotenstvo, prosim?

zuzana2299
23. apr 2022

@kitycat možno sa pýta kvôli tym produktom ktoré sa používajú pri laminácii😄

veronika2194
autor
23. apr 2022

@kitycat Skôr ide o to aké prípravky sa pritom používajú a či niekto v tehu nemal nejakú reakciu na tie prípravky . Ide mi čisto o to či niekto na to chodí a všetko je ok to je všetko. Ďakujem

veronika2194
autor
23. apr 2022

@zuzana2299 presne tak

zuzana2299
23. apr 2022

@veronika2194 ja som chodila aj na mihalnice 3D počas tehu a úplne v pohode. Takže si myslím pokiaľ nemáš citlivé oči a pleť tak kľudne chod 🥰

veronika2194
autor
23. apr 2022

@zuzana2299 ďakujem 😊

sandyan
23. apr 2022

Aj ja som chodila na mihalnice, gelove nechty aj ked moja stara mama mala vyhrady😂😂 no ale to su starke

simona92101
23. apr 2022

@veronika2194 chodim na lash lift aj botox,vsetko ok,nemusis sa bat

veronika2194
autor
23. apr 2022

@sandyan Nechty chodím aj ja aj si farbim obocie s tým nemám problém len s týmto som nemala skúsenosť ani pred tehotenstvom , tak preto , že radšej sa spýtam 😊

veronika2194
autor
23. apr 2022

@simona92101 Ďakujem 😊

lasona
23. apr 2022

Problém je skôr v prípravkoch, konkrétne výpary. A keďže sú hormonalne zmeny môže lash lifting držať a nemusí. Som kozmetická,a zároveň tehotna a vidím aj na mojej pokožke riadne zmeny. Ja by som počkala. Čo niekedy som považovala za bežné v kozmetike , tak vidím že teraz nemôžem.Vsak skús, ale ak povieš že si tehotná tak ta môžu aj odmietnuť.

veronika2194
autor
24. apr 2022

@lasona práveže mi tvrdia,že k nim chodia aj tehotné a je to seriózna kozmeticka ku ktorej chodím dlhší čas ale aj tak teda podľa teba ide len o to ,že mi to nemusí chytiť ?

lasona
27. apr 2022

@veronika2194 áno ide o to že to nemusí chytiť, plus nevieš ako telo zareaguje. Vidím to na sebe, pleť je extrémne citlivá...bežné som sa depilovala, a teraz jednak to neskutočne bolelo a porobili sa mi fľaky...chvalabohu po mesiaci zmizli, ale už neriskujem....konzultovala som to a kolegyňami kozmetickami a potvrdili mi že pri tehotných a dojčiacich ženách neriskovať ani bežné ukony...koza ma svrbí...hocikedy vyrážka a to ja som nikdy a pleťou tak nemala..takže radšej by som počkala, aby náhodou nebola nejaká reakcia

layla123321
3. máj 2022

@lasona mňa tak kozmetička odmietla na depiláciu a som jej vďačná. Aj veľa pleťových ošetrení mi menila, že nepoužívala niektoré produkty alebo prístroje... A presne, sama vidím, že krémy, ktoré som doteraz používala mi zrazu nerobia dobre...

eva_eva
3. máj 2022

žienky nehľadajte prosím vás niečo tam kde to proste nie je. Kľudne na tie mihy, hoď nemáš si tým ako ani v tehu uškodiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre