Mačky a tehotenstvo

miska1988135
27. jún 2013

Ahojte. Chcem sa spýtať, som v 7tt a doma chováme s priatelom už 7 rokou dve mačičky, sú čistokrvné von nechodia, sú odčervené, zaočkované,ale je možná nákaza toxoplazmoza. Máte s tým neake skusenosti? Resp ako sa chovali Vaše mačky ked ste boli tehu alebo už prišlo bábetko? Pretože moje sa dost menia, myslím že to cítia, že čakám bábo. Nechcem aby sa stalo niečo zlé ale velmi ich lubime a nechceme ich dat preč :( prosím napiste vsetky vaše skúsenosti.

zuzi0110
27. jún 2013

@trish31 neviem z akého zdroju to máš ale ja som prečítala asi 10 článkov a všade tvrdia že je to tak. Ak ti nevyšli protilátky a si si istá že si to mala tak žiadaj opakovanie testov lebo našim labákom sa dá veriť tak na 95%. Kamoške vyšlo že ma syfilis. Doktorku donútila opakovať testy lebo si bola istá že ho nemá a zrazu pri ďalšom teste jej zázračne zmizol.... 😖 minule jedna písala že jej našli AIDS a pri opakovaní testu sa stratil... A to nebudem hovoriť čo robia pri tripple testoch. Mne vyšli zle lebo poplietli týždne tehotenstva keby si to sestrička celé nepreštudovala za nich tak mám zlý pocit do konca tehu.... No škoda rečí.... Na tvojom mieste by som si dala testy opakovať tiež. Len tak pre istotu.

trish31
28. jún 2013

@zuzi0110 mne moj lekar povedal,ze občas sa to stáva,ze protilatky sú tak uspate,ze sa nemusia ukázať na testoch,nemam to teda zo žiadneho zdroja,mne osobne sa to stalo.Ano,viem čo sa občas udeje v labakoch...

latvia
28. jún 2013

pokracujte v temach na ktore dala link katren

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre