Mak v tehotenstve

dory123
8. nov 2016

Ahojte tehuľky, nakoľko som v štvrtom mesiaci tehotenstva a všade čítam čo sa nemôže jesť a môže mám kus strach kedze som prvorodička mám dilemu mozem v tehotenstve mak? Ďakujem 🙂

lulu0123
8. nov 2016

Jasne, mak je super.Ma vela vapnika.

madamcoco
8. nov 2016

@dory123 nesmie sa pit alkohol, fajcit, drogovat.. to jedine zle vplyva na dieta. Zvysok su nicim nepodlozene tvrdenia..
Ak ti lekar nic nezakazal, nemas dovod sa obmedzovat.

dory123
autor
8. nov 2016

Jeeej babuľky ani neviete ako mi odľahlo že si môžem dať spokojne makový koláčik na ktorom som dnes makala pol dňa 🙂

siska53
8. nov 2016

@dory123 dobru chut. Na mak som mala strasnu chut v prvom tehu akurat na dovolenke. Svokra mi pri navrate z nej v Madarsku kupila makovu strudlu. Jaaj to bolo labuzo!
Mak som jedla pri oboch detoch. Jedine alkohol,kavu,plesnove syry a morske potvory som nejedla a niektore bylinky. Plus to co mi daktore z deti vylucilo,ze nechce.🙂

autumn11
8. nov 2016

mak som jedla úplne bežne. Veľmi mi chutili parené buchty s makom a maslom. Nemal by robiť problém.

moni244
8. nov 2016

A najjlepsie pre teba bude, ked prestanes tolko citat

mamulka211
9. nov 2016

Ja som sa pri detoch najedla maku na kila. Denne som zjedla pol balicka nemleteho maku, na vikend som si kupovala,aby som mala v zasobe,ked u nas bol zavrety obchod. Az som sa triasla,ked som ho nemala a v obchode som neraz otvarala balicek este pred vychodom a sypala si mak do ust. Deti su zdrave ako buk.

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamulka211
9. nov 2016

@matejko19 mame si zato kupit mak?

mysga
9. nov 2016

Podľa tých tém, čo sú tu, by sa zišla ešte jedna - internet v tehotenstve. 🙂 veď to len šarapatu robí, tolké štúdiá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre