Mali ste aj vy ten pocit, že to teraz vyšlo?

lulu19
18. máj 2013

ahojte baby .chcela by som sa opytat ked ste sa pokusali o babtko ci ste tak vnutorne citili ze ano teraz sa to podarilo a aj to tak bolo .dakujem za odpovete 🙂

soldi
18. máj 2013

@lulu19 ano, mala som ten pocit, dokonca aj moj muz a vzdy sme mali pravdu. ale poznam x pripadov, kedy si zena bola ista, ze to 100% vyslo a nevyslo. urcite by som sa radsej spoliehala na tehotensky test nez na svoje citenie 😀

alana1
18. máj 2013

jasne, ja som tiez vedela, mala som akurat plodne dni...

lejlla
18. máj 2013

ano mala som taky pocit pri oboch syncekoch,ale vzdy to istil tehu test 🙂

patesladko
18. máj 2013

ja som mala pocit a prvý test (9 dní po ovulácii) bol negatívny.. pár mesiacov predtým som sa pri negatívnom teste vždy zložila, rev pol dňa a vtedy nič.. len som ten test vyhodila a vedela som si svoje 🙂 o ďalších 6 dní už som mala dve čiarky, to už som robila fakt na istotu, lebo k vnútornému pocitu sa pridala bolesť pŕs 😉

hviezdicka111
18. máj 2013

ja som mala ten pocit, ze sa podarilo, len testy vychadzali najprv negativne :D takze najprv ma to zmylilo a myslela som si ze zasa nic, nakoniec na 40ty den vyslo pozitivne...ale podla coho som to vedela tazko povedat, jednoducho som to vedela :D a asi tyzden pred ocakavanou ms mi bolo uz kusok divne 🙂

cikyta
18. máj 2013

nie....práve naopak.....cítila som, že idem už už dostať menštruáciu..... 😉

griddler
18. máj 2013

ano aj ja som to vedela, test som si isla robit dokonca 4 dni pred ms s tym, ze // tam urcite budu 🙂 a boli 🙂

moniciak
18. máj 2013

Ja som si myslela, že keď som neotehotnela doteraz, tak prečo y som mala teraz, ešte aj zle mi bolo a nedávala so to do súvisu 😀

amadea3
18. máj 2013

U mna praveze uplne naopak - ked som si bola ista, ze to vyslo, tak z tehu nic nebolo... a zrovna v tom cykle, kedy som si bola ista ze to nevyslo, som otehotnela 🙂

vikis5
29. máj 2013

ano, vedela som to hned 🙂

erienka
29. máj 2013

ja som tiez tak nejak citila, ze to vyslo. A to sa nam podarilo na prvykrat. Ale test mi najskor vysiel negativne, az o tyzden pozitivne.