Mám alergiu. Môžem si zafarbiť vlasy?

doliva
11. apr 2013

Dievčata môžem si zafarbiť vlasy? Ak mám alergie? ale nie na farbu,je bez amoniaku.

lienka1701
11. apr 2013

ja neviem ale vraj sa to neodporúča aj ja som si chcela zafarbiť a radšej som to nechala tak...bo ak máš alergie tak aj ked je bez amoniaku aby ti nevyvolala tá farba nejakú alegickú reaciu a aby to nejak nepoškodilo bábetku....predsa sú to škodliviny tie farby 🙂

romanula
11. apr 2013

ja sa farbim normalne kazdy mesiac chodim ke kaderničke, na melir, a dokonca mi to chyta lepsie ako nez som bola tehu. Nevidim v tom problem

doliva
autor
11. apr 2013

@lienka1701 Jeeej čítam že tvoje dievčatko sa bude volať rovnako ako to moje 😀 Vieš ja som si z nou stále farbila je to šamponovka bez amoniaku,a už vážne chodím ako strešidlo 😒 Mám odrastené vlasy a vyzerajú katastrofálne ☹

doliva
autor
11. apr 2013

@romanula aj mne vravela kaderníčka že šampon bez amoniaku nemá ako úškodiť

lienka1701
11. apr 2013

@doliva tak to je super...je to krásne meno....a s tým farbením tak to mám aj ja také hrozné....ale snažím sa to nejak hodiť za hlavu šak po pôrode sa dám do pucu viac...skús sa opýtať svojho doktora čo ti na to povie...ja by som sa spýtala...ja sa pýtam aj blbosti...hlavne aby som mala pokoj na duši 🙂

katren
11. apr 2013

@doliva odpovedi na taketo otazky je tu habadej, treba pouzivat vyhladavac 😉
Ja som si po rozhovore s kadernickou farbila nadalej

doliva
autor
11. apr 2013

@lienka1701 no vyberal ho môj muž nie ja 😀 ale to aj ja sa pytam somariny 🙂

doliva
autor
11. apr 2013

@katren mne vravela kadernicka ze samponova nema ako uskodit tak dufam

lienka1701
11. apr 2013

@doliva no šak pre pokoj v duši je lepšie sa asi opýtať a ked sme prvorodičky tak tá neskúsenosť to nás ospravedlnuje 😀

romanula
11. apr 2013

@doliva no me se zda ze melir bez amoniaku sa neda dat, ci? Neviem, 😀 ale chodim tam a som v pohode aj babo je v pohode , tak to nejako neriesim, ono sa skor hovorilo ze ti to zmenou hormonov nechytne alebo chytne inak ta farba ako chces, ale ze by to nejako vazne poskodilo babo to asi ne

doliva
autor
11. apr 2013

@romanula nie to nieje melir to chcem vlasky farbovo zjednotiť 😀

doliva
autor
11. apr 2013

@lienka1701 presne mna všetko zaujima,všetko sa pýtam,ako mála 😀

lienka1701
11. apr 2013

@doliva ale tak aspoň potom vieš čo sa to vlastne s tebou v tehu deje...však zažívame to po prvý raz a je to pre nás taká neznáma 🙂

doliva
autor
11. apr 2013

@lienka1701 presne len ja velmi som náladova až hrozne minule sa mi nezdalo že čo sa tak malá málo hemží,ale v poradni ma ubezpečili že v 6-masiaci babo spí 18-20 hodíň denne tak so už išla šťastná domov 😀

lienka1701
11. apr 2013

no aj ja som mala taký problém...

danka2105
11. apr 2013

@doliva Mne kadernicka povedala, ze melir je v pohode aj v tehu aj pocas kojenia, pretoze nejde priamo na pokozku....farbu mi vobec neodporucala, aj ked sa pise ze je bez amoniaku, ten amoniak tam predsa je a babatku skodi....Ja mam melir uz roky, taktiez som ho mala a doplnala pocas tehu, aj teraz ked kojim 🙂

stellamaris
11. apr 2013

@doliva mne v tehu kadernicka zafarbila iba par vlasov pri cele,celu hlavu nechcela farbit...pre istotu. ale sampon myslim by bol v pohode........ale farbu radsej nie,je to dobra chemia.....

doliva
autor
11. apr 2013

@stellamaris nie len taky samponik si dam bez amonniaku,lebo uz naozaj hrozne vyzeram sak to uz ako nieaka zenska co sa o seba absolutne nestara...

lenula57
11. apr 2013

@doliva Sak si sprav test a uvidíš či sa niečo stane ale nezabudni si pozrieť zloženie farby 😉

venija
11. apr 2013

Vlasy som si farbila aj v tehotenstve a urcite to babatku neuskodilo.

doliva
autor
11. apr 2013

@lenula57 ja už som si robila test a na značku tej farbi niesom alergicka

lenula57
11. apr 2013

@doliva aha a aká je to značka?? 🙂 ..hm tak ked ti to nič nespravilo tak je to v pohode..ja som si tiež pretýždnom farbila vlasy a neuškodilo to a použila som paletku bez amoniaku ale aksi sa z obchodou už vytráca škoda jej 😒

doliva
autor
11. apr 2013

@lenula57 tiež paletka 😀

kokorunecka
11. apr 2013

Baby.. Ešte raz, písala som to tu už niekoľkokrát....
Vedecky nebolo NIKDY dokázané, že by farbenie vlasov v tehotenstve malo negatívny vplyv na vývoj plodu v maternici..

lenula57
11. apr 2013

@doliva 😀 tie su dobré a ja najviac preferujem jahodovu/červenu/ 🙂 😀

kvetinka888
12. apr 2013

Ja si tiež farbím vlasy úplne v pohode. Veď je to raz za mesiac. Si zober, že také "hviezdy" a moderátorky si kydajú farbu na vlasy aj každý týždeň a majú zdravé detičky.

lussy23
12. apr 2013

@kvetinka888 nevyznám sa do tejto témy, ani sa tu nechcem pliesť. Ale tá posledná veta mi nedala. Sú ženy, ktoré fajčia a pijú, jedia tatarske bofteky, dokonca drogujú a tiež majú zdravé deti.
Tým som samozrejme nechcela povedať, že farbenie vlasov je zlé.... To vôbec neviem, ani to neriešim, nyvznám sa. Chcela som len povedať, že to že má niekto zdravé deti, neznamená, že to čo robil v tehotenstve bolo aj správne a zdravé.

kvetinka888
12. apr 2013

@lussy23 máš úplnú pravdu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre