Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte skúsenosť s vankúšom pre tehotné?

beabeatka
8. apr 2016

Rada by som si ho zakupila, ale je toho tolko, ze si neviem vybrat, pomohla by mi vasa skusenost - odporucanie. Koncim 28 tyzden a cim dalej tym viac mam problem s chrbticou. Dakujem za vsetky rady 😊

lauricka
8. apr 2016

ja som ho nevyuzila. Ale mnohe ano, urcite poradia. Bola som tehu aj s dvojcatami, aj s jednym babom a nejak mi nechybal 😉 .

marcelatje
8. apr 2016

Da sa prezit aj bez vankusa. No ja som mala a aj som ho vyuzila. Aj teraz ho pouzivam. Len taky postreh - mam ten s polystyrenovymi gulockami a tie tak sustia. Moze to byt rusive no ja som si zvykla 😊

sense
8. apr 2016

vankus pre tehotne bolo aspon u mna , najlepsie vyuzite peniaze...vyuzila som pocas tehu, potom po tehu, a vyuzivame ho dodnes uz v podstate tri a polroka, potah sa da oprat takze za mna super vec

zdena12345
9. apr 2016

ja som nemala, podkladala som len podhlavniky a male perinky medzi nohy, popod brucho... takze oblozena cela postel 🙂 ... Mozno kebyze sa teraz rozhodujem, asi kupim.
kamoska si ho velmi chvalila. Ze kupila nejaky cez bazar a bola spokojna

slniecko35
9. apr 2016

Pre mna je to nevyhnutnost. Mam od babymoov a stal sa z neho moj najlepsi kamarat, chodi so mnou vsade a beriem aj do porodnice. Spi sa s nim velmi dobre, prisposobi sa telu, vstavam oddychnuta a vobec ma neboli chrbat. A vyuzijem ho aj pri kojeni uz onedlho.

pekkka
7. jún 2016

ja som ho vyuzila a nedam na neho dopustit, ale vyber si taky, co ma v sebe male gulicky a nie molitan

janifer
7. jún 2016

Ja pouzivam medzi nohy velky vankus (perovy). Alebo nejaky moltanovy bude lepsi, lebo perie predsalen splasne. Inak mala som aj vankus na dojcenie s ulickami polytyrenu, to je najvacsia blbost co moze byt, gulicky suchocu, presypaju sa, asi 2x sme sa s tym dojcili, lebo nas to rusilo.

santi1987
18. aug 2016

Ahojte.Ja som si pred tyzdnom objednala obrovský a akurát dnes ho posielame naspäť.

santi1987
18. aug 2016

http://emi.sk/115-tehotenske-vankuse
Konkrétne emi konfortlux

Tu začni písať odpoveď...

Odošli