Áno ja som bola v utorok,(na Záporožskej)platila som 30 €. Chodím tam aj do poradne a aj napriek tomu že sa tam doktorky striedajú vždy som spokojná. Tak veľa zdravíčka želám 🙂
Tehotenský newsletter
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Áno ja som bola v utorok,(na Záporožskej)platila som 30 €. Chodím tam aj do poradne a aj napriek tomu že sa tam doktorky striedajú vždy som spokojná. Tak veľa zdravíčka želám 🙂