Meškanie ms 14 dní

arelka
5. jún 2018

Ahojte baby obraciam sa na Vás s radou
Mešká mi menštruácia už 14ty deň poslednú som mala pred 43 dňami test som si zatiaľ nekúpila nemala som ani stresové obdobie no v poslednej dobe mám dosť chuť na kyslé a začali ma bolieť prsia viete mi poradiť či som v tom alebo nie samozrejme že budem musieť navštíviť lekára ale už som dosť zvedavá kedže na bábätko by sme sa veľmi tešili ďakujem 🙂🙂🙂

danyb
5. jún 2018

môžeš byť tehotná ale aj nemusíš.. meškanie mohlo spôsobiť veľmi veľa faktorov.. najlepšie urobíš ak zájdeš do drogérie alebo lekárne a kúpiš si tehotenský test 😉 držím palce 🙂

williamska1
5. jún 2018

@arelka keď ti mešká menštruácia a máš takéto príznaky, tak môžeš byť v tom. niekedy test hneď neukáže pozitívny výsledok, tak ešte počkaj zopár dni a vyskúšaj test

ukulela
5. jún 2018

mozes byt tehotna, mozes mat cystu, ci ny problem, kupit test ozaj nie je problem, pri prvom som mala pozitivny tyzden po vynechani (v den vynechania este nie a druhy krat som sa testovala az o tyzden), pri druhom som mala pozitivny hned po vynechani ... dva tyzdne po meskani by si uz na kvalitnom teste mala kolajnice ako pre orient expres. my nemame v ociach sono, nevieme, ci ste mali sex pocas ovulacie, nepises, ani ci mavas pravidelnu ms - takze bud lekar, alebo najprv test, stoji to 5 € a 2 minuty casu na wecku ...

fantaghiro21
5. jún 2018

Dúfam, že coskoro vymyslia aplikaciu na zistovanie tehotenstva, lebo v dnesnom svete je asi drahe plytvat peniazmi, casom a močom. Potom dufam, že budu verit tej aplikacii. a nie zenskam na MK, mysliaci si, že maju ultrazvukove oci...

ukulela
5. jún 2018

@fantaghiro21 pockaj, a to ocuras iPhone? 🙂

truthy
5. jún 2018

@ukulela heh, to by uz co bolo, no ak to pojde s technologiami takto dalej, tak to veru aj mozne je :D

ukulela
5. jún 2018

@truthy pockaj, cvakmes foto krcka maternice a bude 🙂

miadi
5. jún 2018

Urob si test no chut na kysele som nemala cele teho 😆A moze ti len blbnut ciklus
@ukulela odfotiš moč

arelka
autor
5. jún 2018

Ďakujem za odpovede v žiadnom prípade som sa nechcela zosmiešniť 🙂 chcela som sa len poradiť kedže nemám s tým žiadne skúsenosti a nechcem sa pýtať nikoho osobne zatiaľ tak skúšam len takto cez net 😁
Ale zas je pravda že som zabudla spomenúť že sme sa milovali aj počas plodných dní a nedávali sme si pozor 🙂
Dnes som dostala hroznú chuť na vývar a nikdy predtým som ho nemala rada😀

ukulela
5. jún 2018

@arelka ja som chute nemavala ani pri jednom nejake specificke na zaciatku, pravda, ze pri prvom som potom od druheho trimestra zjedla asi 40 poharikov zavaranych malin, ale to skor preto, lebo som si povedala, ze si doprajem 🙂 mojim priznakom pri oboch spolocnym bola unava prve tyzdne. ale totalna ... takze lekaren/drogeria a test. a teda testuj zajtra rano. aj ked si myslim, ze v tvojom pripade uz aj vecerny moc by mal byt pozitivny pri 2tyzdnovom meskani ...

arelka
autor
5. jún 2018

@ukulela mňaaam urobila si mi chute s tými malinami :D
Jasne musím vybehnúť kúpiť 🙂 už som nedočkavá ☺️

arelka
autor
5. jún 2018

Baby robila som si test a jedna čiarka takze fakt neviem

fantaghiro21
5. jún 2018

@arelka Ja mam menzses od 26-60 dni...mam cysty na vajecnikoch, z folikulometrie cele zle...
Ked mas jednu ciarku, tak samozrejme , že nie si tehotna. Len tam je gynekologicky, hormonalny problem...
Vždy ti chodili kramy ako hodinky???
Je zaujimave, že ako pubertiacka, som mala vo zvyku, že mi vdy v lete vynechal jeden cyklus..To znamena, že cele leto som skoro bola bez kramov. neviem preco, ale vždy, bola to u mna klasika. ...

fantaghiro21
5. jún 2018

@ukulela Niekotre by aj tomu verili asi :D :D :D

arelka
autor
5. jún 2018

@fantaghiro21 mne chodia práveže pravidelne preto mi je čudné že mi už 2 týždne meškajú 🙄
Každopádne budem musieť navštíviť lekára

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre