Milovanie počas tehotenstva

eri28
4. jan 2012

mna by zaujimalo, buduce maminy, tato intimna tema, ci pri milovani citite partnera intenzivnejsie, alebo ste vedcie cize nie 😉 , ci si zvyknete drzat brusko ci moze byt aj trosku naruzivejsi, alebo vsetko opatrne 😀
ja neviem ako som na tom, este asi v piatok testnem, ale stalo sa mi, ze dva krat mi drzal brusko pri milovani, a ze ked je trosku rychlejsi pride mi tazko 😕

zuzkabeno
14. mar 2012

To ti určite príde ťažko od žalúdka. Musíte vyskúšať čo Ti je príjemné a čo nie, je to individuálne, treba vyskúšať nalačno, ja som sa po jedle niekedy cítila hrozne, tak vtedy som nemala na milovanie ani pomyslenie. No vcelku milovanie v tehotestve bolo pre mňa príjemné, tak ho odporúčam, no v treťom trimestri som sa niekedy cítila ako balón s tým bruchom, lebo som ho mala dosť veľké, ďalší krát by som už obmedzila jedlo na polovicu, kalorické nahradila zeleninou.

svokrinjazykmonika
22. aug 2022

@eri28 tvoje telo vie najlepšie. Podľa seba ho musíš riadiť. My sme to v prvom trimestri robili len tak opatrne, v druhom trimestri to bolo poriadne divoké, to som chcela stále a teraz som prišla do tretieho a absolútne ma opustila chuť ma sex ☹️ Dúfam že je to iba chvíľková záležitosť. Vyskúšaj si aké polohy sú ti príjemné aby si si neublížila a všetko mu hovor čo hej a čo nie a kedy môže rýchlo a pomalšie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre