Morfologické sono u MUDr. Čunderlíka

janiiiii
28. feb 2015

Tehulky boli ste niektora teraz niekedy na morfolog.sone u Mudr.čunderlika ?poprosim vašu skusenosť lebo som už o nom počitala kadečo tak neviem mne ho odporučila genetička v Nitre kvoli mojmu veku 38 -udajne je odbornik.Bola som už v Hlohovci u Mudr Breštanskeho tam vyzeralo byt všetko ok amniocentezu som odmietla -tak neviem či si to poistiť aj u čunderlika dakujem za odpovede

liebling98
1. mar 2015

@janiiiii lacnejší od Čunderlika. Grochal robí aj cez víkendy za príplatok, vtedy je to za 50€. Cez týždeň tuším 25€. Ale to sú vyše roka staré ceny, je možné, že išli hore. Bola som uňho celkom 3x, vždy som dostala termín aký som chcela. Dokonca raz to bolo tuším 27.12. alebo tak nejak medzi sviatkami.

lavazza75
1. mar 2015

Cunderlik je dobry odbornik, bola som 2 tyzdne v nemocnici na Kramaroch a robili mi utz takmer kazdy druhy den, problematicke tehotenstvo s dvojickami. Cunderlik sa ku mne vzdy spraval ok, nemam najmensie vyhrady. On aj Doc. Klesken su odbornici, nemusia mat vzdy svoj den. Este vyborny je Dr. Ditte u Kocha v Ba, ja som bola unho na morfo utz v 17 tyzdni a zistil nieco na srdiecku, co sa este presne nedala diagnostikovat. Neskor to nebolo nic vazne. Na fotky sa vykasli, to nie je podstatne. V tom Kochu som platila 60 - 70 eur, si uz nepamatam.

janiiiii
autor
1. mar 2015

@lavazza75 dakujem za odpoved no ved mne nejde o fotky ide my o to aby bolo všetko v poriadku ved to je podstatne

liebling98
1. mar 2015

@lavazza75 ja som práve na Kleskena počula len negatíva. Ležala som na Kramároch na rizikovom. Spolubývajúcej zle určil diagnózu jej bábätka, sono jej na druhý deň robili aj pediatri, tí len krútili hlavou. Keď sa bábo narodilo, pravdu mali pediatri, nie Klesken. A odhad hmotnosti sa netrafil nikdy. Rozdiel mal vždy aj pol kila.

lucia446
1. mar 2015

@janiiiii Ja som u neho bola s prvým dieťaťom. Mala som zlé výsledky testov, prvorodička, a úplne zúfala a moja doktorka mi povedala, že ak nie je niečo v poriadku, Čundrlík to určite nájde. Je to odborník na genetiku. Mne vyšli na testoch ráštep chrbtice. Pokiaľ chceš mať istotu, že je bábätko v poriadku, a nie mať doma výstavu fotiek, určite odporúčam. A bol úplne v pohode. Všetko nám ukazoval, vysvetľoval, bol príjemný a dokonca aj to foto sme dostali.🙂

janiiiii
autor
1. mar 2015

@lucia446 dakujem presne o to my ide vediet ci je babatko v poriadku aj ked viem ze my to nezaruci ziadny odbornik na svete chcem spravit vsetko pre to 🙂 aj ja som mala hranicny test na rastep chrbtice ☹ dufam ze to u vas vsetko dobre dopadlo

lucia446
1. mar 2015

@janiiiii Bola som u neho dokonca dva krát. Prvý krát v 17-stom týždni po testoch a potom mi kázal prísť ešte v 20-tom týždni, aby sa uistil, že je všetko ok. Malý už má 4 a pol roka a všetko bolo v poriadku. Určite odporúčam. On tam nie je na to, aby sa na teba usmieval a robil ti rôzne animácie bábätka v brušku. Držím palce, aby všetko dobre dopadlo.

nastasyk
2. mar 2015

@janiiiii tak potom urcite Grochal v MT, ja som.bola unho, aj ked som byvala v BA. Skvely odbornik, ludsky pristup.

lulu1989
5. mar 2015

Bola som u neho minulý týzden a fakt velký odborník, nakolko som amniocentezu odmietla a chcela som byt spokojnejšia. Bol velmi milý a naozaj si dal zálezat.

janiiiii
autor
5. mar 2015

@lulu1989 dakujem za odpoved a ano možem už aj z vlastnej skusenosti aj ja napisať že je super bol milý a velmi prijemny a naozaj sa my zdal dosledny všetko nam vysvetlil a ukazoval a chvalabohu potvrdil ,že je všetko v poriadku a vyzera to tak že budeme mať zdrave dievčatko bola som u neho včera takže ja odporučam a nelutujem že som nakoniec šla k nemu tiež som amniocentezu odmietla.

ewka0012
8. jan 2018

ahojte,vidim ze tema je uz davnejsie zalozena,ja som prave v 17tt,som z PN a moj gyn ma posiela na specialnejsie sono,pretoze pri prvom synovi prehliadli na sonach ze ma geneticke poskodenie-zrastene 3 prsty,na pravej ruke,potrebujem sa objednat k tomuto dr.,ako to tam funguje? co presne tam robia? Pisete vyssie vraj ma sukromnu ambulanciu aj na kramaroch,kam je lepsie ist? plati sa?vdaka za odpovede

evi1983
26. jan 2018

@ewka0012 ahoj ewka, aj ja chodim na kontrolu k panovi doc. Cunderlikovi, som teraz v 30.tt. Objednavanie pacientok na uzv vysetrenie (8.poschodie) denne len od 8:00 do 9:00 hod. osbne alebo na tel.c.02/59542194. Mna tam poslala moja gynekologicka, ked zistila, ze moj malicky ma zvaecsenu lavu oblicku. Vypisala mi aj vymenny list, to asi prvy krat budes potrebovat. Ja chodim na Kramare, tam netreba platit. Ale vraj ma pan doc. aj sukromnu ambulanciu niekde v BA.

ewka0012
29. jan 2018

@evi1983 dakujem pekne za kontakt,zatial som to neriesila,kedze mam vysledky v poriadku,chceli sme ist len preventivne kvoli prvemu synovi, o chvilku idem na morfo sono,tam poprosim dr.nech pozrie vsetko poriadne a objednana som na 3Dsono koncom februara do HC- dr.Brestansky, toho velmi chvalia,tak uvidim co povedia

maykanelka
21. mar 2018

Baby a kolko sa asi caka na termin u dr. Cunderlika? Ja som teraz v 16tt ale chcem pockat na vysledky krvi co bude v 18 tt keby boli zle tak na ten morfo v 20 tt myslite ze ma zoberu, ci sa dlhsie caka?

aduska_ba
21. mar 2018

@maykanelka ja chodím k nemu má dosť pacientok. Radšej zavolaj teraz a objednaj sa už. Je úžasný lekár!

maykanelka
21. mar 2018

@aduska_ba dakujem objednam sa teda ☺ a ty chodis k nemu na kramare ci do sukromnej ambulancie? Ja som bola u neho pred troma rokmi a bola som spokojna. A za morfo ultrazvuk som vtedy platila 80 eur tak ci sa to zmenilo neviete baby?

aduska_ba
21. mar 2018

@maykanelka ja k nemu chodím na súkromnú kliniku. A koľko stoji morfo neviem :( ja platím ročnym poplatok

maykanelka
21. mar 2018

@aduska_ba oki dakujem aj tak 😉 mozno sa nejake baby este ozvu

aleale88
13. jún 2018

Ahojte,viete mi prosim dat cislo do sukromnej ambulancie k mudr.Cunderlikovi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre