Morfologický ultrazvuk na východnom Slovensku

Chodí sa naň od 19.-23.tt, my sme v tom období v novembri, no v KE vtedy nemajú voľný termín 😞 nerobia ho aj niekde v SNV, PP alebo neviem kde? Bratia mali pri narodení pneumotorax, jeden nám preto umrel :/ tak mám trošku paniku,aby sa to nezopakovalo. Na genetiku ma neposielajú kôli tomu,že to mali nadobudnuté a nie dedičné. Ďakujem pekne za odpovede
mibi41
24. okt 2013
Gynstar Presov
zabkakwaautor
25. okt 2013
ďakujem krásne
lutsine
25. okt 2013
dr. dosedla nemocnica saca, prip. dr. dankovcik centrum prenatalnej diagnostiky kosice
@mibi41
tulipan25
25. okt 2013
keby sa dalo, urcite chod k Dr, Dankovcikovi, velky profik, nam velmi pomohol 🙂
elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabkakwaautor
25. okt 2013
@tulipan25 k nemu som chcela, ale majú plný november 😞 a neskôr povedala sestrička že to už nemá význam, neviem prečo..... a skôr zasa my nemáme výsledky.... joj....

@elisssasa ďakujem, skúsim sa spýtať aj tam 🙂
@lutsine na Dosedlu sa v podlednej dobe dosť sťažujú,čo som čítala
tchaliak
25. okt 2013
@zabkakwa myslim, ze cislo na objednanie do KE-Myslavy je 0903138306, ale mam tie cisla nejak trochu vyblednute na papieriku tak dufam, ze je to spravne. Ja by som to na tvojom mieste skusila tam, pretoze s manzelom sme boli velmi spokojni, jednak pristup, ochota, vysvetlovanie, myslim ze to zalezi najma na ludoch ktori to chcu naozaj robit 😃 .
zabkakwaautor
26. okt 2013
@tchaliak ďakujem pekne, áno číslo som si našla, volala som im včera ku večeru ale zrušili ma,že objednať sa mám v pondelok pretože práve robia ultrazvuk .... tak dúfam,že budú mať voľný termín
tchaliak
26. okt 2013
@zabkakwa jaaj uz som si aj ja vsimla, ze to maju na webe. Urcite ta objednaju, ak nie tak skus priamo doktorom zavolat, myslim ze jo to to cislo v kontaktoch uplne dole. Moja kamoska sa objednala priamo cez nich, tak drzim palec 😉 .
rikulienka
26. okt 2013
@zabkakwa http://www.modrykonik.sk/forum/vysetrenia/kde-r...
Horeuvedena diskusia pod odkazom ti povie najviac a nie je nutne zakladat dalsiu 😃, ale v pohode. Vyzera to ze Centrum fetalnej diagnostiky v Myslave jednoznacne vedie :-o .
@tchaliak Diky za cislo uz aj mne sa treba pomaly objednat 😕 🙂 .
zabkakwaautor
28. okt 2013
@rikulienka ďakujem, akosi som to nevedela nájsť :/

Začni písať odpoveď...

Odošli