Morfologický ultrazvuk verzus 3D

oliv11
22. nov 2015

Ahojte dievcata chcem sa spytat aky je rozdiel medzi morfologickym usg a 3d usg.... som teraz 15tta okolo 20tt idem na morfo ultrazvuk ktory mi spravi moj gynekolog v ambulancii....chcela som sa spytat ci to 3d je len o zazitku ci su tam nejake merania a je to v ppodstate ten morfologicky ultrazvuk... chcela som ist na 3d do martina ku doktorovi grochalovi lebo som naneho pocula same kladne ohlasy tak ak budem mat morfo spravene da sa ist len na 3d??

limetka69
22. nov 2015

Ahoj, vsetky merania sa robia 2D, 3D je len zazitok pre potesenie 🙂 vacsina gynekologov ma ultrazvuk co si sam prepne tak alebo tak 🙂 morfologicky je proste obycajny ale detailne premeranie babatka. 🙂

chiaragiovana24
17. dec 2015

baby prosim vas neviete kolko takyto morfologicky ultrazvuk stoji,ja so terza v 15 tt a idem asi o mesiac prave do Martina Dr Grochalovi a neviem ci mam pocitat s nejakou sumou ci to hradi poistovna,zabudla som sa opytat ?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre