Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže byť manžel pri prvom skríningu?

majmik
6. aug 2012

Zdravím, hľadala som info na celom fóre, ale neviem nájsť. Bud. týždeň idem na vyšetrenie v 12tt do Gynstar-u v Prešove, a čo všade čítam, tak to bude aj 3D. A môjho manžela by veľmi potešilo, keby to naživo mohol vidieť aj on. Môže ísť? Nebudú s tým problémy? (pri objednávaní som sa zabudla spýtať). Tiež mi povedali, že mám mať pripravené 20€, dostanem aj aspoň 1 fotku alebo je za to ďalší poplatok. Ešte neviem ako to chodí. Vďaka za každú odpoveď 🙂

lucinocka
6. aug 2012

ja som sice nebola na Slovensku, ale boli sme na 3D a k mm sa spravali velmi pekne, vsetko mu vysvetlovali, ukazovali.. dokonca aj v nemocke na gynde bol na UTZ a to je tam stale naval, nervozita, doktori, pacienti, sestry, vsetci nervozni a aj tak boli k nemu mili / ku chlapom sa spravaju ludia inak 🙄 / teraz ho uz neberiem na ultrazvuky, uz tam ani ja nic nevidim, tak zbytocne, ale kym bola malinka este mala , tak bolo krasne vsetko vidno, tak bol z toho taky namako... urcite ho vezmi, moj nechcel ist a potom bol rad ze to videl🙂

brumka
6. aug 2012

ahoj ja som bola na 3D v BA a stalo to asi 60e nepamatam si presne, bli sme tam s muzom 30min a dostali sme cd s kopou fotiek v 25tt. zalezi kam ides znama bola a platila 25€ za 3D a cd jej nedl ia za kazdu foto pytali 7€ tak to je zdieranie. ale radcej si tam zavolaj aby si vedela co a ako...

habibi78
6. aug 2012

@majmik 3D v 12 tt je skoro, to tam este dokopy nic neuvidite....nejlepsie je ist na 3D v 19 tt cca a potom v tom 27 tt.... plus minus samozrejme... 😉 no a moj mm so mnou chodil na vsetky UZV, uvidis aky bude dojaty 🙂 My sme platili v BA nejakych 70 evri za dvakrat 3D v rozmedzi par tyzdnov, dostali sme k tomu aj kompletne dvd s videom a fotkami 😉

manittu
6. aug 2012

ja si myslím ze by mohol, aj ked neviem ako to tam u vas chodi, ale u nas moj muz bol aj na 3D sone, ziadny problem s tým nebol....ked chodievam na obycajne sono tak s ostatnými tehu druha polovicka chodi 🙂

modrofuzik11
10. aug 2012

jasne, ze moze.aspon u nas v maritne to vobec nebol problem.

sydnuska
10. aug 2012

so mnou bol manzel na prvom skriningu a chodi vzdy ked sa mu da uvolnit z prace 🙂

lusi175
10. aug 2012

jasne so mnou bol a nikomu to nevadilo, a vysmiaty odchádzal 🙂

suzzinkaa
9. apr 2014

@majmik Ahoj 🙂 viem ze si písala príspevok uz dost dávno, ale chcela by som sa opýtať či vtedy s tebou mohol ísť manžel, či bolo to sono robené na brusku alebo zospodu, a ci to teda bolo 3Đ alebo nie? A dostali ste aj foto babatka? priplacalo sa zato? Dakujem krasne za odpoved 🙂 pekny vecer prajem.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli