Môže sa ísť na endoskopiu počas tehotenstva?
28. okt 2015
Dnes ma tak napadlo, ze asi to mohol byt 4.-5. tt tehotenstva, co som na endoskopii bola. Myslite, ze by to mohlo vadit?
Dnes ma tak napadlo, ze asi to mohol byt 4.-5. tt tehotenstva, co som na endoskopii bola. Myslite, ze by to mohlo vadit?
Boli ste niektora na endoskopii v tehu?