Môžem brať počas tehotenstva Ascorutin?

nikolka9693
6. feb 2014

Som v 7.týždni a začala som slabo špiniť, mať taký ľahký hnedastý výtok. Volala som svojmu gynekológovi, ktorý mi odporučil kúpiť si Ascorutin. V prípade, že by sa to zhoršilo, ho mám osobne navštíviť. Ale na tých tabletkách sa píše, že sa nesmú užívať počas celej doby tehotenstva a dojčenia. Máte s tým prosím vás nejaké skúsenosti? Brala to niektorá z vás? Ďakujem Vám za odpoveď 🙂

hviezdicka111
6. feb 2014

na vacsine liekov, ktore sa uzivaju aj pocas tehu je napisane, ze sa nemozu.... ja myslim, ze ascorutin je v poriadku.... 🙂

evkahubo
6. feb 2014

mne ascorutin predpisali v nemocnici v 10.tt ... pri prvom tehu este skor...takze sa nemusis bat...

murinka
6. feb 2014

ja som uzivala na zaciatku tehu ascorutin a duphaston lebo som spinila

zuzzina
6. feb 2014

ja tiez beriem ascorutin aj duphaston,lebo som krvacala a pri prvej dcerke tiez,takze sa neboj nic 🙂

cerez
6. feb 2014

Tiež som na začiatku tehotenstva špinila a užívala som Ascorutin. Takže dr. ti určite dobre poradil.

evakva
6. feb 2014

Kludne mozes. Ja som ho mala pri vsetkych tehotenstvach, aj v nemocnici mna tym krmili. Je to vlastne viac koncentrovany vitamin C.

lucka654
6. feb 2014

ja som ho tiež brala v tehotenstve

csenibaba
6. feb 2014

Aj ja som brala pri obidvoch tehotenstvách+ kanavi(vit.k)lebo som krvácala!

angels882
6. feb 2014

ahojte je to mimo temu ale som v 5 tt +4 a na sone nebolo nic vidno aj som slabo spinila a tiez beriem ascorutin stalo sa vam niektorej ze v 5 tt dr nic nevidel ani vak ? dakujem

zuzece
6. feb 2014

pribalovy letak pise, ze sa nesmie v tehu uzivat

renuska23
6. feb 2014

aj ja som ho užívala v tabletkách a v nemocnici mi ho pichali v injekciách kvôli krvácaniu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre