Môžem ísť na lanovku?

weru3ka
26. júl 2013

ahojte som v 16 tt vsetko je v poriadku ale mame ist do vratnej lanovkou je to taka kabinkova mam rada lanovky ale bojim sa ci mozem ked som tehotna ci to neuskodi?:( boli ste niektora na lanovke?dakuejm

hajajanka
26. júl 2013

@weru3ka Na lanovke hrozia rovnake rizika tehotnym aj netehotnym 😀

sissy27
26. júl 2013

@weru3ka keď z nej nebudeš skákať dole, tak samotná lanovka je neškodná... to nie je 10 000km výška alebo hĺbka, aby si pocítila zmenu tlaku, ani tam nie je rádioaktívne žiarenie (teda v závislosti od oblasti samozrejme 😎 ) a neviem si predstaviť ani iné riziko špeciálne pre tehotné na lanovke...
ja neviem, ale pri niektorých otázkach sa cítim ako v absurdistane...

tea333
26. júl 2013

@weru3ka ak nemas zachvaty z vysok tak nevidim dovod preco sa pytat

cat
26. júl 2013

@weru3ka tá lanovka je absolútne v pohode, pred 2 týždňami som tam bola, fakt sa nemáš čoho báť ani ako tehotná, to nejdeš do nejak extrém. vysokej výšky. Čo ti poviem, ja som v 16tt letela padákom 😀 uchyteným za člnom. Nič ti nehrozí, pokial lanovka nedr.ne dole 😀

anglicanka1981
26. júl 2013

Jasne, ze mozes. Problem by bol, keby si sla do nejakej vysky. Tusim nad 2000mnm? Ale take nam na Slovensku nehrozi 🙂

weru3ka
autor
3. aug 2013

no baby skoda ze som si to precitala az po dovolenke lanovka sa nekonala je mi z tohto leto smutno ale hlavne to ze sa nemozem ist schladir do vody stale som len doma lebo v tycho horucavach anio nikde sa neda ist inde ako k vode:(

dedenini
3. aug 2013

@weru3ka ja som bola v tehu na lanovke, a ani raz ma nenapadlo ci nam to moze uskodit... sak nic nic natom nieje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre