Môžem ísť v 12. týždni kožnej?

haka007
20. feb 2015

Som strasne vyhadzana na tvari, na lícach nikdy som to nemala.oplati sa mi ist koznej? Da mi niečo ked som tehotna? A nemoze to uskodit babu lebo fakt je to hrozne.dakujem za rady

pribinak
20. feb 2015

Prepac, ale kozna bude skor vediet, co ti ako tehotnej moze ci nemoze predpisat ako tu ODBORNICKY na konovi, nemyslis????

stanislavao
20. feb 2015

mile buduce mamicky. ked ste tehotne, tak nechodte nikam, nic nerobte, nejedzte, nepite a radsej ani nedychajte. uz ma riadne vytacaju vecne tieto stupidne otazky, ci mozem to, ci mozem tamto, ked som tehotna. ste tehotna a nie chora, ale mam pocit, ze to tehotentvo udiera niekomu na mozok.

dencatko
20. feb 2015

Chod ku kožnej a vypocuj si jej názor 🙂

mamulienka30
20. feb 2015

No vy ste ake mile po ranu zeny 😀 Ku koznej ist mozes, ci ti pomoze uvidis, 99% liekov ci masti nemozes ale nejake tipy na precistenie pleti cajmi ci stravou ti veru dat moze.

rakywanda
20. feb 2015

iróniu si odpustím....

aj ako tehotná môžeš chodiť po akýchkoľvek lekároch, ale hneď v úvode ho informuj, že si tehotná v tom a tom týždni, on sa už zariadi

jahodnicka
20. feb 2015

Jasne ze ano

marcelatje
20. feb 2015

Ísť môžeš ale či ti pomôže ťažko povedať. Ja som v každom tehotenstve taká vyhádzaná že koniec 🙄 Bolestivé vredy na dekolte pleciach a krku. Akné som v živote nemala tak ma to v prvom tehotenstve dosť znechutilo, v nemocnici na mňa pozerali že či mám nejakú alergiu 😕 ale vyskúšala som snáď všetko (drahá kozmetika, babské recepty....) no jediné čo pomohlo bol pôrod, do pár dní pleť ako detská prdelka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Podľa mňa je to hormónmi s ktorými teraz asi aj tak nič neurobíš 😒

ukulela
20. feb 2015

skoc a uvidis, co ti povie / da ... inac bud vlastne rada, ja to mam naopak. akne stale od puberty - iba v tehotenstve ustupilo 🙂 aj vlasy my prestali mastniet, ksicht konecne po 20tich rokoch cisty ... porodila a sup po starom :( inac mne pomaha celkom kozmetika bioderma - min, gel na umyvanie mozes skusit, v lekarni ti poradia ...

tansulinka
21. feb 2015

Jasné ale povedz jej že čakáš bábo aby vedela aké prípravky používať. Ja som nemohla ani jeden čo som mala od kožnej pred tehotenstvom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre