Môžem jesť pečené koleno podliate pivom, keď som tehotná?

merlin796
28. dec 2016

Ahojteee myslite že si možem dáť pečené koleno podliate pivom práve to robil muž na večeru, a pieklo sa to asi tak vyše dvoch hodyniek a že to podlial jedným pivom a preto mam trošička obavy či si možem pomaškrtit alebo nie ????

mimi8814
28. dec 2016

a preco nie?😉

novana
28. dec 2016

@merlin796 , v žiadnom prípade! Kolená, členky ani krídla sa v tehotenstve jesť nemôžu.

mirkakab
28. dec 2016

@merlin796 jasné že môžeš. prečo by si nemohla? kvôli tomu pivu?

yennn
28. dec 2016

@novana zabudla si na lakte

merlin796
autor
28. dec 2016

@mirkakab ano kvoly tomu ked ho podlial to mäsko celým pivom

yennn
28. dec 2016

Ak myslis otazku vazne, alkohol sa pri vareni / peceni vypari.

jana_eyre
28. dec 2016

No neviem, vcera slanina a klobasa, dnes pecene koleno na pive, zarad aj trocha zeleniny 😂 ci tlo nie ty sa pytas na kazde jedlo?

marcincinova
28. dec 2016

A vy si myslite,že keby ste vypili jedno pivo počas celého tehotenstva,že sa niečo stane?Fakt primitívna otázka.Normálne by som sa hanbila niečo také opýtať.Trošku to tie ženy preháňajú v tom tehotenstve,toto môžem,toto asi nie,opýtam sa na koníkovi.Tehotenstvo nie je choroba.

obsadenemeno
28. dec 2016

@merlin796 jeziskove huslicky, zase ty...... uz aby si porodila...... 🙄

merlin796
autor
28. dec 2016

@jana_eyre no začala som po dlhej dobe maškrtiť na takychto veci vždy som sa snažila jest skôr lakšie mäsite jedla a teraz mi chutia skôr tie takšie;) ale stoho kolena mam troška viac obavy ked tam je to pivo

obsadenemeno
28. dec 2016

@merlin796 a tatarska omacka hellmans, zltko v zltkovych rezoch, hluk az rachot z padajucich poharov, natahovanie sa na posteli, trblietky co si omylom vdychla, padajuca stolicka....ked si toto vsetko prezila, tak pecene koleno na pive je len zakusok...... 😉

yennn
28. dec 2016

No vianoce su zrejme vacsi napor na zdravu stravu, doteraz sa nic taketo neriesilo. Celych 32 tyzdnov... 😀

moni244
28. dec 2016

@merlin796 radsej ries pravopis, ako blbosti, co jest a nejest

obsadenemeno
28. dec 2016

@merlin796 a este dym z vyfuku, zlaknutie sa, cosi sustave vo vlasoch, dym z cigarety, buchnutie bruchom o postel..... sa cudujem, ze este zijes......😨

glorikarebeka
28. dec 2016

@merlin796 ja ked som zistila,ze som tehotna aj stamprlik som si dala,len uz neviem ci to bolo od strachu alebo od stastia😀
@obsadenemeno ta ked porodi to budu potom len problemy😂

timea7
28. dec 2016

@merlin796 si ozajstná, alebo len nakreslená? Že ťa tu baví v kuse riešiť takéto capoviny. No ešte pár týždňov vydržíme, kým sa ti t narodí, dúfam, že nebudeš riešiť somariny typu - môžem zjesť čokoládu, keď kojím, nebude dieťaťu škodiť kakao, ktoré mi bude vytekať z prsníkov ? 😍

obsadenemeno
28. dec 2016

@yennn ale riesila, kukni si jej temy vo fore.....

ixayxa
28. dec 2016

Ja by som už neriskovala. Už si blízko cieľa. Teraz neriskuj. Nepi, nejedz, nedychaj!

novana
28. dec 2016

ixayxa

lavinis
28. dec 2016

to sa mysli vazne tato otazka?

mihula
28. dec 2016

@merlin796 no a este zaleží na tom,či je pivo tmave,alebo svetle,lebo take dieta sa ti narodi a černoska by si doma asi nevysvetlila

keyneska
28. dec 2016

@moni244 uf rada od tej pravej čo nevie odlíšiť Mi od My 😂

obsadenemeno
28. dec 2016

@keyneska sorry, nieco mi uslo? Ty ju prenasledujes koli comu????

cerez
28. dec 2016

Ťažká večera! Ale tie ťažké sny čo budú?

juhseverzapad
28. dec 2016

Nsjlepšie je nič nejesť!😉

juhseverzapad
28. dec 2016

Pardon - najlepšie

hivanik
28. dec 2016

@merlin796 Ak ti bude tazko s toho taksieho kolena tak to zalej pivom a bude ok.

mata1984
28. dec 2016

Samozrejme alkohol sa varom vyparuje takže kľudne

cervikpepik
28. dec 2016

@obsadenemeno bohovske odpovede👍
Zboznujem jeziskove huslicky😂

fatimuska
28. dec 2016

@merlin796 samozrejme..ved napr varene vino.nesmie v skutocnosti prist do varu..lebo vyprcha alkohol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre