Môžem otehotnieť?

dianna3571
4. aug 2018

Ahojte kočky..neviem či môj problem patrý zrovna do tejto skupiny, ak nie tak ho zmažem
Ide o to, že mam 2 ročnu dcérku ktorú kojím, no menzes mi pravidelne meška 2-3 mesiace a chodím na vyvolávačku..
Pred dvoma dňami som bola tiez na injekcií, ale mala som s mužom dnes nechranený poh.styk 😐 a mám obavy z toho, ze by som mohla otehotniet..čo si o tom myslite? Je možnost ze by som otehotnela? Podotýkam, ze som pohl.styl nemala 7 mesiacov len trz.posledne 3 tyzdne...ďakujem za každú odpoveď

momoika
5. aug 2018

@dianna3571 táto otázka patrÝ gynekologickej koze a utz.

pininka
5. aug 2018

Ano mozes, ked dojcis, neznamena ze nemas ovulaciu.

whatever1
5. aug 2018

Nemyslim ze vyvolavacka moze posobit ako antikoncepcia. Skoc dnes do lekarne po postinor alb. tabletku "po" (nespomeniem si na presny nazov) a pre istotu sa opytaj lekarnika ci to nie je zbytocne.

si_sa_6
6. aug 2018

Niekedy si myslíme, že sa nič nemôže stať ale nie je to tak. Aj keď kojíš, tak ovuláciu máš (tak ako tu už napísali aj iné baby) a tým pádom môžeš byť aj tehotná

dianna3571
autor
19. aug 2018

Ďakujem za Vaše odpovede, ale ja som mala kramy naposledy 31.maj a od vtedy nic, takze som nemala ovuláciu...vyvolavacku som dostala 3.8. a 4.8 sme sa manželom nechranili leb vtedy jrdiny krat sa to stalo den po vyvolavacke..Tak snád z toho neotehotniem :/ ale kramy nemam doteraz..som už z toho na nervy :(

erickatt
19. aug 2018

@dianna3571 asi by ty mal dr riešiť ten nepravidelný menzes... Ne len pchať vyvolavacky... A otehotnieť je asi malá šanca, ze snáď..

dianna3571
autor
19. aug 2018

@erickatt no on by aj riešil ale kedže ešte kojím tak mi nevie nasadiť liečbu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre