Môžem pracovať počas tehotenstva?

anny258
2. mar 2014

Ahojte baby, som asi v 2 mesiaci tehotenstva a chcela by som sa opýtať, že či môžem pracovať počas tehotenstva. 🙂

mirka1011
2. mar 2014

@anny258 tak pokial nemas narocnu pracu a nerobis v znecistenom prostredi, tak ano

danielahamar
2. mar 2014

ty si chorá? lebo tehotenstvo nie je choroba a jasné, že môžeš, pokiaš nedvíhaš niečo ťažké, tak ale dá sa vždy nájsť náhrada - po dohode so zamestnávatelom, ak nie, tak ťa mudr. hned hodí na pc, aj ked asi nerád do 12tt. pokiaľ nemáš problémy, ja som pomáhala našim do posledného dňa a cítila som sa super pri druhom 😉

dooomca
2. mar 2014

@anny258... pokiaľ nie si na rizikovom a nemáš problémy, tak môžeš kľudne...ja som v 25 tt a robím čašníčku a zo začiatku som dvíhala ťažké sudy, debničky a ešte aj teraz stojím niekedy 17 hodín na nohách a všetko je v pohode..ak sa ty cítiš dobre, tak nevidím problém, prečo by si nemala robiť 🙂

bambinkaa
2. mar 2014

@anny258 podla toho ci sa na to citis. Ci je ta praca vhodna pre tehotne. Mozno si tuto otazku polozis aj o mesiac, o 2. Mozno budes vkuse vracat, alebo nebudes vediet vstat rano atd. a mozno budes fit az do porodu. To je o tom ake je Tvoje telo, ake bude tehotenstvo a aka narocna je ta praca.

ivetlo
2. mar 2014

Uved akú máš prácu a bude jednoduchsie sa vyjadriť. Pozíciu.

bajana
2. mar 2014

@anny258 samozrejme, ze mozes...este si nikdy nevidela pracovat zenu s bruskom? 😕

matozazzo
2. mar 2014

Jasne, pokial nemas rizikove tehotenstvo aleebo rizikove pracovisko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre