Môžem užívať Inofolic počas tehotenstva?
dnes som si našla vytúžené // 😀 a chcem sa spýtať brala som inofolic. Môžem ho brať ďalej alebo ho mám vysadiť? Máte niekto s týmto skúsenosť?
dnes som si našla vytúžené // 😀 a chcem sa spýtať brala som inofolic. Môžem ho brať ďalej alebo ho mám vysadiť? Máte niekto s týmto skúsenosť?
@klaudisa vysadit uz ho netreba, radsej samotnu kyselinu listovu😉a gratulujem!!