Mudr. Ivanovová - Košice. Aká je?

mystery7
29. sep 2008

Ahojte kocky,
chystam sa k nej 1. x (menim dr.) a som tehotna. Aka je? robi vsetky vysertrenia sama od seba, alebo sa treba pytat?

tinucha
29. sep 2008

Ahoj Mystery. ja k nej chodím,a le poznám ju len od začiatku tehu. Čo sa týka vyšetrení, je OK, poslala ma za Dankovčíkom aj v 12.tt aj v 20.tt, lebo je to predsa len väčší odborník na vývojové vady. Má svoj uzv, takže ak by bolo treba, tak ti ho urobí, ale často ho nerobí. Mne ona urobila len raz, keď som u nej bola 1x. Vyšetrenia sa robia priebežne všetky, už sestrička to má pod kontrolou, kedy čo treba. S tým u nich nie je problém.

mystery7
autor
30. sep 2008

ok , dakujem
ja som zmenila dr. a kym som sa k nej dostala na vstupnu kontrolu, tak som otehotnela. Tak dufam, ze to vezme ok.
Som rada ze ma UZV.
este by ma zaujimalo, ked k nej pridem 1.x a poviem, ze som tehotna, ake vysetrenia mi bude robit? Na co sa mam pripravit? chystam sa tam zajtra.

tinucha
30. sep 2008

Vyšetrí ťa zospodu a urobí uzv. A myslím,že mi hneď aj brali krv na rôzne infekčné ochorenia a parazity.
Ak môžem poradiť, sestrička dáva o 7,15 čísla. Ak prídeš neskôr,môže sa stať, že čísla už nebudú, resp. že ti dá číslo, s ktorým prídeš na rad až niekedy o 11,00. 😒 Dosť blbý systém, ale keď už budeš chodiť do poradne, tak tam objednávajú na čas a je to v pohode. Alebo sa dá objednať prednostne od 13,00 do 14,00, ale za to sa platí tuším 200 Sk.

mystery7
autor
30. sep 2008

ok, vdaka. Dufam, ze ked pridem o 7:00 tak dostanem este nejake schopne cislo.
Chcela by som, aby ma vysetrila co najskor. O kolkej treba prist ked chcem cislo 1? staci na 7:00, alebo este skor?

tinucha
30. sep 2008

Stačí na 7,00 ale priprav sa na to, že prvá ide dnu o 8,15. 😒

mystery7
autor
30. sep 2008

uff, preco to trva az tak dlho? ja som myslela z eo 9:00 budem uz v praci ☹ pracujem v presove.
asi budem rada ked budem hotova doobeda 😒

dakujem za rady, zajtra dam vediet ako to dopadlo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre