Musí ma doktor pozerať zospodu?

nikolabulkova
9. nov 2014

Dievcata mam taku otazku.Som v 6tyzdni a musi ma doktor pozerat aj zospodu?Lebo kamaratku nikdy nepozeral zo spodu a aj v 5 tyzdni jej robil ultrazvuk z vrchu aj ked babo bolo este jak fazulka nesiel zo spodu.Ja som pred 2mesiacmi prisla o babo a vtedy som casto chodila na sono a teraz nechcem ist.Poradte prosim

siska765
3. dec 2014

@happyfrog80 ano to je pravda,ja som od 6tt do cca 12tt spinila a zas som myslela ze potrat ,ale bol to nastastie len tehotensky polyp , ktory sa vytvoril v dosledku tehotenskych hormonov a aj sam chvalabohu zmyzol.No kedze mi nevedeli prist na to , co sa mohlo stat, na ziadnych vysetreniach , aj na genetike vsetko ok, hysteroskopia ok, nikde nic nenasli,ani hematologia, tak mi preventivne do konca prveho trimestra napisal moj dupahston 2x1 denne a injekcie na riedenie krvi-pre istotu aby sa ani mini zrazeninka neurobila a neupchala malickemu privod zivin,mozno prave tato kompbinacia mi pomohla, a mozno tie dva potraty boli len nestastna nahoda, to sa uz nedozviem, kazdopadne , robim vsetko tak ako mi doktor povie, verim mu, setrim sa , oddychujem kolko sa da a sona sa teda vobec nebojim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre