Neuškodí liek Dalacin v 9. mesiaci?
Ahojte, má niektorá z Vás skúsenosti s užívaním tohto lieku? Kvôli akým problémom Vám ho lekár predpísal a neuškodilo to nijako bábätku? Ďakujem 🙂
Ahojte, má niektorá z Vás skúsenosti s užívaním tohto lieku? Kvôli akým problémom Vám ho lekár predpísal a neuškodilo to nijako bábätku? Ďakujem 🙂
Mne ho predpisovali na tazke akne, taku vodicku. Je to antibiotikum...myslim ze by sa nemal uzivat v tehotenstve. Treba sa poradit s lekarom.