Nevoľnosti v treťom mesiaci

luc289
17. nov 2017

Ahojte akurat sa chcem svami podelit aj sa zaroven popytat .. vcera som si tak vravela ze no uz som v trerom mesiaci do teraz som ani raz nezvracala ale zato cele tri mesiace nizky tlak stavy na odpadnutie doktorka mi na ten nizky tlak nic nepovedala ani neporadila .. dneska sa zobudim a uz odrana zvracam sa mi nezlepsilo😩 ..myslim ze uz ani nemam co a stale ma natahuje .. tak som sa chcela opytat ako to mate vy tehulky

emi16
17. nov 2017

A nemas crevnu chripku?

naattalie
17. nov 2017

3x hospitka pocas kazdeho tehotenstva kvoli rannym nevolnostiam ktore sa zmenili na celodenne. Zabrali len infuzky a i.v liecba

deti95060810
17. nov 2017

počas každého tehu som mala nízky tlak 100/60 ale cítila som sa len tak oťapnuto... nič viac ,žiadne vracanie....
Nemáš brušnú chrípku? doma sa striedame už druhý týždeň....

luc289
autor
17. nov 2017

@deti95060810 nemyslim ze by som mala crevnu virozu to by ma mozno aj prehanalo .. no momentalne konecne nachvilu pokoj uz som si dala po troskach vyvar zatial to v sebe drzim to je hlavne .. ved toto ja som si tiez myslela ze budem mat len nizky tlak lebo doteraz som este ani raz nezvracala ale vsak to nejako vydrzim len dufam ze sato nebude zhorsovat uz

deti95060810
17. nov 2017

@luc289 ja mám brušnú chrípku bez hnačiek... len ja a objímanie záchoda...😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre