Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nezvraciam a som len unavená

lussy63
20. júl 2015

Ahojte kočky chcem sa spýtať. Doktor mi povedal ze som v 6+2 tt a vobec neviem co to znamena kolkatom som teda tyzdni 6 ci 8 ?? Vobec nemam príznaky nevraciam, nejem vela zatial mi nebyva ani zle z jedal vôni, akurat mi je nevolno a som unavena ani prsia ma nebolia. Ked tu citam ako podaktore vselico boli, zacinam sa bat ze nieco nieje v poriadu. Doktore mam ist 29.7.. Neviete mi nietora poradit prosim

petulda333
20. júl 2015

To je 6tyzden a 2dni 🙂...ja som do 8tyzdna nemala ziadne priznaky az potom to vypuklo

martul
20. júl 2015

6- znamená týždeň, 2-znamená deň. To že sa cítiš OK je len dobre, buď rada a užívaj si to.

kvetulienka253
20. júl 2015

@lussy63 ahoj, si v 7.tyzdni. Priznaky, co popisujes, nemaju vsetky baby, tak hlavne klidek ;)

eeffka
20. júl 2015

@lussy63 6+2TT znamena ze si v 6tom tyzdni +2dni k tomu

nic v zlom ale v 6t som ani nevedela ze som tehotna, prestan sa sledovat a uzivaj si tehotenstvo

monise
20. júl 2015

Ja si myslim ze vsetko v poriadku 🙂

liebling98
20. júl 2015

@lussy63 6+2tt znamená, že si ukončila 6. týždeň a zo siedmeho týždňa už máš za sebou 2 dni. Čiže si v siedmom týždni, počítané od prvého dňa poslednej menštruácie.
Nie je pravidlo, že každej tehotnej je zle, má divné chute a podobne. Ja som pri prvom zvracala len raz, pri druhom som sa cítila úplne normálne, tretieho som si odgrcala.
Hlavne kľud, všetko je OK. Držím palce!

zuzkavladko
20. júl 2015

ja som v trinastom tyzdni a nie je mi NIC 😀 Fakt keby som nevedela, ze som tehotna, tak neverim 😀 To ze nemas "klasicke" priznaky vobec neznamena, ze by nebolo nieco v poriadku. U nas je vsetko ok a babatko si spokojne rastie...no a ja sa vytesujem, ze si tehotenstvo mozem takto pekne uzivat 🙂

perzefona
3. aug 2015

@lussy63 a to potrebujete grcat od rana do vecera, aby si bola spokojna tehotna? Prve priznaky mojho tehotenstva boli pohyby..... Miesto toho aby si sa tesila, ze nevracas tu riesis ci je to ok. Ved sa z toho tes prepana....podaktore to moc prehanaju.... Niektore tu tvrdia ze maju priznaky pomaly den po oplodneni.

siska53
3. aug 2015

@lussy63 si v 7.tt.. Vracanie mat nemusis. Mna pri synovi len 2dni napinalo. A pei dcere mi bolo len nevolno cele 3m.,ale vracala som mozno raz. Kazde tehu je ine a aj tie priznaly su rozne. Pri synovi som ani nevedela,ze som tehotna... Nebyt tych 2dni natahovania a toho ze nebol menzes.
Asi tak.
Na kontrole si uz bola,hadam je vsetko ok

Tu začni písať odpoveď...

Odošli