Nová nemocnica v Košiciach - amniocentéza
Ahojte. Absolvovali ste AMC v novej nemocnici v Kosiciach? Ake to tam bolo? Aky je tam personal a ako Vam to dopadlo? Napiste prosim, aby som si urobila aspon aku-taku predstavu. Dakujem.
Ahojte. Absolvovali ste AMC v novej nemocnici v Kosiciach? Ake to tam bolo? Aky je tam personal a ako Vam to dopadlo? Napiste prosim, aby som si urobila aspon aku-taku predstavu. Dakujem.
Ahoj, bola si na tu AMC? ake tam bolo? diky