O dva mesiace budem mať 18 rokov a som tehotná

moly987
30. dec 2015

Je to ešte trestné?

katrin21
30. dec 2015

@moly987 prosim ta, to sa pytas vazne?? alebo si robis srandu?
trestne je mat sex s clovekom pod 15r...
takze nie, nie je to trestne.

moni244
30. dec 2015

@moly987 jasné, pôjdeš do väzenia, kým nedostaneš rozum

anatalia77
30. dec 2015

takže najprv treba rozmýšlať a potom konať

alana1
30. dec 2015

blahozelam 🙂 bud rada, ze v takom mladom veku, lepsie skor ako nikdy...a druha vec, ked budes mat 30 najlepsi vek, dieta bude samostatne a ty sa budes moct venovat sebe a svojej kariere.

volterra
30. dec 2015

To sa pýtaš až teraz??? Nie, nie je to trestné, ale keby bolo, čo by si robila teraz? Podľa mňa by ale malo byť trestné rozmnožovanie takýchto dementných jedincov. 😖

gita17
30. dec 2015

poznamka od @alana1 ''svojej kariere'' ma v tomto pripade pobavila 🙂

alana1
30. dec 2015

@gita17 samozrejme neplati to pre vsetky zeny, lebo hlavne tu na mk, su take, ktore su happy ked mozu byt zavisle na muzovi a sediet 10 rokov na materskej 🙂 ked mas ambicie, tak je lepsie mat dieta skor ...

mihula
30. dec 2015

@alana1 ale su aj take,ktore su zavisle od rodicov a v 18tich?skusis hadat od koho bude zavisla ona?a gratulovat,no neviem k comu sa da v tomto pripade.Snad len k tomu,ze jej pomozu rodicia

gita17
30. dec 2015

@alana1 ja som o myslela tak ze s IQ tykve karieru moc neporiesi 🙂

beatka2806
30. dec 2015

Ahoj,ja som rodila prve v sedemnástich teda tesne pred osemnástkov a ver nemenila by som . Áno podla niektorých skoro ,ešte dieťa bez rozumu atď. Bála som sa že nebudem vedieť ako sa o dieťa postarať,ale prišlo to samo a ja dnes mám krásnu ,zdravú 18 násť ročnú dcéru

ewka1
30. dec 2015

myslim, ze ona sa pýtala len na to či je to trestné... a vy tu riešite jej IQ a kto jej pomôže.. vy viete človeka teda povzbudiť ... pekny večer prajem

stardust
30. dec 2015

@moly987 kolko rokov ma tvoj frajer?

jeennyv
30. dec 2015

@ewka1 Nic v zlom, ale necudo co z takych tem a otazok vznika...akoze toto co sa take nieco pyta ma mat dieta alebo jeho nejaka kamoska alebo neviem kto...je to skutocne smutne, ze niekto taky bude vychovavat mozno dieta, lebo iste veci patria k zakladnej inteligencii a ked prosto rodicia neformuju dieta, tak co z neho bude....
nie nie je to trestne v 18 hovori nas zakon o plnoletosti, jedine ze by partner bol ovela mladsi, ale nemat rozum by malo byt trestne....

ewka1
30. dec 2015

@jeennyv ja len nemam rada, ked niekto niekoho posudzuje... to, že tu budem riešiť jej IQ k niečomu vedie? myslim, že nie... možno len k poníženiu dotyčnej osoby .. ale ja sa nechcem hadať, pekný večer

moniketa
30. dec 2015

@moly987 gratulujem k babatku 🙂 lepsie v mladom veku ako cakat do 35-tky a zistit, ze uz maminkou byt nemozes, alebo len velmi tazko....trestne to urcite nie je, nemusis sa bat, tak si v klude uzivaj tehu 😉

niekedy sa fakt cudujem, ake otazky vas dokazu iritovat, ved to je jej vec, ze ma babo v takom mladom veku, a mozno to este so vzdelanim a karierou dotiahne dalej ako vaccsina z nas. To vas fakt bavi sa stale do niekoho navazat a v kazdej diskusii sa skriepit pre protichodne nazory???

jeennyv
30. dec 2015

@ewka1 ani ja sa nechcem hadat, len ma proste nie ze zarmucuje, ale pouvazujem nad takym niecim, ked niekto polozi otazku, ze kam to vsetko speje 🙂....

13091991
30. dec 2015

Neviem co sa tu vsetky rozculujete ved je ocividne ze to asi pise nejake dievcatko pochabe co nema cez prazdniny co robit nudi sa a pise tu debiliny...islo jej len o to kvalitne vas vytocit co sa jej aj podarilo 😃

jeennyv
30. dec 2015

@13091991 aj ja si myslim, ale je to rozum na fore plnom mamiciek a zien snaziac sa o dieta v roznych situaciach...niz v zlom, ale byt moje dieta, niektori exoti co tu prispievaju a tvoria sa akoze mamicky, akoze vytrieskam to.....

alana1
30. dec 2015

@gita17 aky suvis ma iq s tehotenstvom? musis mi to vysvetlit lebo mam asi nizke iq 🙂

stella33
30. dec 2015

@moly987 Nie nie je to trestne. Ak mas ale nejake otazky k svojmu tehotenstvu, pripadne potrebujes podrzat, psychicky podporit, urcite to nerob tu na modrom koni. Tu su totiz len same bezchybne, rovne, a inteligentne zeny, ktore ziju vyrovnany a spravny zivot a uz v tvojom veku davno pojedli vsetku mudrost 😉 Tu sa totiz nikto nepyta na hluposti, tu sa vedu LEN vazne a inteligentne debaty seriozne temy...

jankazav
30. dec 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Ano, je to trestné.

l3yla
30. dec 2015

😀 😀 😀 😀

gita17
31. dec 2015

@alana1 s tehotenstvom vobec nic, ale ty si pisala o kariere. A ja si myslim, ze osoba, ktora sa musi v 18 opytat, ci je trestne mat v tom veku dieta, karieru moc neporiesi, kedze v chytrosti ocividne nevynika. Ja si pod uspesnou karierou predstavujem zenu vedkynu, lekarku, top managerku... odbornicku v urcitom odbore, tot vse.

katrin21
31. dec 2015

@alana1 sorry, ty si ten jej koment vazne nepochopila 😀 😀
keby mala normalne IQ, tak by neriesila na konovi, ci je sex pred 18tkou trestny, taketo elementarne veci vie aj moja 15r dcera , ze sex je pod zakonom do 15rokov .. hovori sa tomu vseobecny prehlad...
Neviem si predstavit, ze normalna priemerne inteligentna baba pred 18tkou sa toto fakt opyta.. Takze podla mna to bolo trefne.... Taka spravi karieru jedine ako predavacka v potravinach 🙂
A to nechcem nikoho ponizovať, ale co ine si o tom mysliet, ze ano.... rozum sa cloveku zastavuje nad takymito otazkami....

alana1
1. jan 2016

@katrin21 ked som mala 18 rokov tak som sa tiez pytala otazky podobneho charakteru 🙂 a nechci vediet, kde som dnes , lebo by si bola velmi sklamana, ze mas v takom zrelom veku takyto primitivny nazor...a asi prilis rychlo dospelu dceru 🙂

vydrnik
1. jan 2016

Mam kamaratku ktora mala prve dieta mesiac pred 18 narodeninama ,kamaratka mala 43a ma deti vo veku 25.,20,18,a dvakrat mala mimomaternicove,a co viem nikdy sa o deti riadne nestarala,mala ine zaujmy.ale nie vsetky mlade dievcata su take,a takych kamaratek mam viac co ako mlade plodili deti a dnes jim to vadi.lebo vekovo niesu este stare ale maju dospele deti a uz su sj babkami,prajem bezproblemove tehu

katrin21
1. jan 2016

@alana1 nie,akurat sa s nou o vsetkom rozpravam.a sorry,ale pamatam sa,co som vedela o tychto veciach uz ja v 15r,nie to pred 18... prepac,ale to mi pride,ze to je zaostalost...normalne to nie je..take veci dnes vedia 14r deti....

shopoholocka
1. jan 2016

@volterra dement si tu akurat ty Ty obmedzena primitivna chuderaaaaa vrrrrr

shopoholocka
1. jan 2016

@katrin21 ja som predavacka v potravinach tzv a mam moja mozno vecsie IQ ako ty....takze skrot svoje sebavedomie....vrrrr a to,ze sa nieco take opyta 17ka nie je trestne....trochu pokory v zivote Ti neuskodi🙂

moni244
1. jan 2016

Jaj, sa tu smejem nad pohorsenymi mamickami, co si myslia, ze je normalne sa toto pytat 😀 hlavne rieste uplne nieco ine, co sa pytala, tu fakt vacsina cita len to, co chce vidiet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre