Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Od kedy sa počíta tehotenstvo?

irinushqaa
25. máj 2014

Dobry vecer, rada by som vedela od kedy sa pocita tehotenstvo .To ,ze sa to pocita od 1.dna posl.menst. uz viem , ale rada by som vedela kolko dni odo dna pocatia sa to rata . Niekde som citala ,ze po 2. tyzdnoch pohl.styku ale radse jsi chcem byt ista 🙂 ..Dakujem za kazdu odpoved

majka99999
25. máj 2014

@irinushqaa ak mas standardnu ovulaciu, tak v den pocatia si uz 2 tyzdne tehotna...

irinushqaa
autor
25. máj 2014

takze som vlastne tehotna este pred stykom ???? ,,,,Ja som si myslela ,ze 2 tyzdne po .... mam v tom zmetok 😕

bambala
25. máj 2014

@irinushqaa je to len vypocet. od 1 dna poslednej mrchy. samozrejme, logicky tehotna byt nemozes 😀 ale pocita sa to tak 😉 potom podla sona sa vypocet moze aj upravit 🙂

ale vseobecne plati ze ak si to vypocitas podla 1.dna posl. mrchy, v skutocnosti je to cca 2 tyzdne menej, tento vypocet sa ale neuvadza, kedze urcit presne ovulaciu a pocatie je tazke a nie vsetci ju mame rovnako 😉
riad sa vypoctom podla mrchy a vies na com si 🙂

majka99999
25. máj 2014

@irinushqaa 2 tyzdne po je najlepsie si robit test. 🙂 40 tyzdnov sa rata od prveho dna MS, ja mam 7.1., termin porodu 14.10., ale otehotnela som v skutocnosti koncom januara, mozno az zaciatkom februara. Preto sa to sleduje podla toho presne daneho datumu MS.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli