Orgazmus počas rizikového tehotenstva

tanicka696
1. apr 2013

Ahojte,mate niektora skusenosti s orgazmom v rizikovom tehu,je tu vela tem o orgazme v tehu ale nie v rizikovom.konkretne myslim orgazmus bez sexu...mali ste po ňom nejake problemy??

bubu4125
1. apr 2013

ahoj, ja som mala vysoko rizikové, dokonca so serklážou...od začiatku tehu som mala zakázaný sex, a mne sa to stávalo v noci, budila som sa na to, že mám orgazmus....ten sen však stál za to 😀 nemala som problémy po tom vôbec....keď je to príjemné pre teba, je to príjemné aj pre dieťa....teda aspoň dr mi to tak vysvetlil

tanicka696
autor
1. apr 2013

@bubu4125 ahoj, no aj ja si to myslim len po očku toho zo mna nejak vela vytieklo tak sa bojim,či to nemohla byť plodovka ale mala kope stale tak dufam,že je všetko ok,čo si mysliš o tom?je mi aj nejak divne,som sa asi tak zlakla že mi hned zle zostalo ☹ keby sa nedajbože niečo stalo tak čo by nasledovalo,krče,krvacanie a porod??

bubu4125
1. apr 2013

@tanicka696 ja som porodila v týždni ako si ty teraz...začalo to slabučkým zafarbeným výtokom, takej broskyňovej farby...po troch dňoch som dostala bolesti a bolo mi zvláštne...a keď malinká kopká, tak sa hlási, že je to ok... 😉
to čo z teba vyšlo mohol byť nejaký hlien od vzrušenia...

tanicka696
autor
1. apr 2013

@bubu4125 no vytoky všekovakych farieb mavam stale,aj včera som rano začala špiniť ale to je u mna normalka len ked teraz čitam čo pišeš sa bojim čo bude nasledovať bo mne je nejak divne,od žaludka zle neviem či som sa tak zlakla alebo je to nejaky priznak.toto sa mi už raz stalo cca pred dvomi mesiacmi tiež išlo vela zo mna nejakeho hlienu ako pišeš ale mala bola ok tak dufam,že toto je podobny pripad len včera ked som zbadala ešte aj trošku krvi až mi zle zostalo,ale ta krv po neskoršom zisteni bola zvonku,mala som tam nejaku ranku alebo čo a ta krvacala ked sa moc prekrvila...no pozeram že sme akurat rovnako na tt čo si ty porodila a tvoja malinka je ok??ked by sa aj narodi skor tak mi ju zachrania?stale nato myslim,sa bojim že sa skor narodi ked sa mi skracuje krčok,otvorena som na špičku prsta vraj nič hrozne tak dufam,že je ok všetko!

olifcek
1. apr 2013

@tanicka696 a co keby si zasla na pohotovost, nech mas istotu?

tanicka696
autor
1. apr 2013

@olifcek mm povedal,že načo ked mala kope tak držim hubu a krok...ked niečo nastane,už aj idem!

bubu4125
1. apr 2013

@tanicka696 keď ty cítiš, že niečo nie je ok, tak chod na pohotovosť a nepočúvaj chlapa...ty nosíš to dieťa pod srdcom...malinká je našťastie v poriadku, ale neprajem nikomu to, čo som si prešla po tom všetkom....
ja keď som cítila akýkoľvek iný tlak, či podobné, čo mi nepasovalo, radšej som išla....ja mám za sebou okrem predčasného pôrodu aj dva aborty v 19.tt a 17.tt....
a to, že si nekľudná kvôli tomu, môže vplývať na celé tehu
a malá môže kopať a ty sa môžeš otvárať....to, že kopká je dobré znamenie, no prah bolesti je u každej iný...ja keď som už ležala a vlastne čakala kedy to príde, tak ma dávali na tie pásy ( neviem rýchlo ako sa to teraz volá) a vôbec nevykazovali silné bolesti, len sestričke sa to nezdalo, tak ma skontroloval dr a ja som mala už roztrhnutý steh a bola som na 6cm otvorená...
takže opatrne!

kvetinka211
1. apr 2013

@tanicka696 ak by sa nieco dialo, tak kazda hodina navyse je dobra - ci uz na zastavenie porodu alebo na podavanie liekov na rychle dozretie plucok ... takze radsej ist zbytocne ako neist ...

kkinga
1. apr 2013

@tanicka696 suhlasim s tym, ze je lepsie radsej ist zbytocne... ale na druhej strane, zena moze mat "mokry orgazmus", niektore to udajne zaziju prvy krat prave pocas tehotenstva... Urcite sa sleduj a ak sa ti cokolvek nezda, zbehni na pohotovost...

tanicka696
autor
1. apr 2013

@kkinga chvalabohu doteraz vobec nič asi to bolo to čo pišeš,mala sem tam kopka jedine brucho mi sem tam tvrdne ale to je u mna normalka ked neležim ale nemohla som mali sme tu furt navštevy,dam magnezko a lahnem už a hadam bude už len dobre!

renatahorcova
2. apr 2013

aj ja chcem v noci ako mas ty 🙂) orgazmus 🙂

lucinkab
11. nov 2013

@bubu4125 ahoj. ja som v 20tt a necitim pohyby ☹ chcem sa opytat ked som citala cim hroznym si si presla...keby bolo nieco v neporiadku boli by nejake priznaky? napriklad krvacanie ci nemusia byt? naposledy som malu videla 25.10to bolo v 17tt a bola ok hybala sa a tak a prehltala plodovu vodu 🙂 mam mat strach? poradnu mam az 20.11 ☹ dakujem za odpoved

bubu4125
11. nov 2013

@lucinkab v prvom rade, ak máš nejaké pochybnosti, choď k dr alebo na pohotovosť...lekári sú povinný ťa vyšetriť pri nejakých pochybnostiach...je možné, že drobček je otočený smerom ktorým ho necítiš...ak nemáš výtok, alebo bolesti v podbrušku, zatiaľ by to malo byť ok...ale predsa, radšej odísť zbytočne k dr a byť kľudná, ako neskoro!!!!!

lucinkab
11. nov 2013

@bubu4125 uz som si u mna v praci vybavila sono, budu mi volat ked sa uvolni trochu casu pomedzi nasich pacientov ☹ ale bojim sa...

bubu4125
11. nov 2013

@lucinkab nemusíš sa báť! nemusí to nič znamenať...rob paniku, až keď ti dr oznámi zlú spravu...tie drobčiatka sa v brušku ešte krútia ani netušíme ako...nič sa neboj...ozvi sa potom...

lucinkab
11. nov 2013

@bubu4125 dakujem, uz len cakam kedy zavolaju....neviem sa na nic sustredit ☹ ☹ ☹ mne by stacilo pocut srdiecko a bola by som kludna

bubu4125
11. nov 2013

@lucinkab hlavne kľud...nie je to dobré pre bábatko...

bubu4125
11. nov 2013

@lucinkab ahoj, no ako???

lucinkab
12. nov 2013

@bubu4125 ahoj, prepac ze som sa neozvala chytila ma mega migrena. jeden nas dr ma tesne pred koncom prace zavolal na sono, mala si spinkala, sem tam kopla nozickami 🙂 bola dole hlavou 😀 😀 😀 😀 akrobatka 😀 😀 😀 😀 a srediecko ma velmi pekne a dobre..kedze je on lekar na funkcnu diagnostiku srdiecka rovno nam kukol srdiecko malej 🙂

bubu4125
12. nov 2013

@lucinkab výborne! Teším sa veľmi!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre