Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Označenie pohlavia v legende ultrazvuku

zabkakatka
8. máj 2016

zienky prosim vas pomozte mi zorientovat sa v udajoch z legendy k ultrazvuku...

chcem sa spytat ze udaje v lavom hornom rohu tej tabulky kde je uvedeny datum vysetrenia, pocet stran a potom policka DOB, SEX , Perf.Phys. Ref Phs. a Sonogr.
patia k identifikacii matky alebo plodu?

pytma sa lebo dr. mi na ultrazvuku pohlavie neprezradil, ale v tom policku Sex je uvedene teda Female... len neviem ci sa to netyka udajov patiracich matke... ☹

mozno hlupa otazka ale ak viete prosim uvedte ma do obrazu.
Dakujem

babatkoling
8. máj 2016

No ak je to pri DOB, co je datum narodenia, tak to nemoze byt babatka, ale Tvoje... Cize vsetko ostatne pritom je o Tebe, nie o babatku...

zabkakatka
autor
8. máj 2016

@babatkoling no je tam praveze vyplnene iba sex, ziadny datum ani iny udaj.. samozrejme ze podla datmu nar. by som to identifikovala...

:-'

takze stale neviem ...

jeennyv
8. máj 2016

@zabkakatka zavolaj, popytaj sa, nechcela si na ultr.. vediet pohlavie ci teraz uz chces ci ako.... my zeny sme stale zvedave, aj ked sa tvarime, ze nie...cize v buducnosti sa vsetko pytaj...

zuzik307
9. máj 2016

@zabkakatka urcite identifikacia matky...ostatne sa pise v sprave...

zabkakatka
autor
9. máj 2016

...
@jeennyv
@zuzik307
nechcela som vediet, ani predtym som nevedela a tak som bola vyrovnana s tym ze pockame do porodu... ale ked som si to potom doma pozrela tak som to videla a v prvom momente som si myslela ze je to pohlavie dietata ale potom mi zaplo ze to moze byt aj k matke...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli