Oznámenie rodine o bábätku - nápady

bublinka1313
30. máj 2016

Ahojte baby, ako nejako pekne a originálne oznámiť rodičom a svokrovcom, že čakáme bábo? Nechcela by som nejaké fotky, skôr ma láka nejaké to písomné oznámenie so sonom ktoré dáme možno ako pozvánku do pôrodnice, len to chce nejak doladiť... Privítam akékoľvek návrhy (aj iné)... Ďakujem 🙂

stevvvka
30. máj 2016

Termin mas v januari...co keby si si vytlacila akoze kalendar s fotkou na r.2017? Ten kalendar by bola iba jedna strana, vypisane by boli iba mesiace a v nich akoze terminy
Januar-porodnica
Februar - krstiny
Marec - navsteva pediatricky...

bublinka1313
autor
30. máj 2016

@stevvvka Tiež dobrý nápad 🙂 Vďaka

stevvvka
30. máj 2016

Prijemne tehulkovanie 🙂

ivanuska33
30. máj 2016

Ahoj, ja som to urobila tak ze som si vyrobila akože pohľadnicu kde som napísala krátku basnicku . Priložili som k nej malé mini ponožky a naša 2 ročná dcéra priniesla ukázať fotku (zo sona) nášho bábätka 🙂

evittam
30. máj 2016

Normálne som im povedala, že budú mať vnúča...... 😝

petra1_2017
14. jún 2016

Ahojte,
ja som dala spraviť tričká pre maminu a sestru v ružovom a modrom boli tam srdiečka a nápis od januára budem babka a Od januára budem krstná mama. povedala som im, že som im kúpila darček, len potrebujem vedieť, či je ok. Zavreli oči a keď otvorili, mali tričko, videli sa v zrkadle. Na ten moment pochopenia nikdy nezabudnem 🙂))

maddalenka
23. jún 2016

kedze sme v zahranici posielala som takyto list rodine :
Ahojte Albin/meno manzela/ dostal prednedavnom velmi zaujimavy list. citajte :
Drahy pane,
dovolujem si Vas kontaktovat, lebo za par mesiacov mozete byt pre mna velkou oporou.
Nedavno som sa prestahoval do velmi pohodlneho a pekneho bytu.
Staraju sa o mna perfektne! Daju mi najest a nic za to odomna nechcu. Mile nie ?
Problem je, ze majitelka bytu mimochodom velmi mila a sarmantna zena mi povedala ze za niekolko mesiacov budem musiet podnajom opustit. Zevraj budem moc velky a roztahovacny.
OK, viem ze vela neupratujem ale aj tak je to dost drsne ma takto vyhodit. Nevediac kam mam ist chcel by som vas poprosit o pomoc.
Keby ste boli taky laskavy a nasli mi vo Vasej domacnosti male miestecko, teplu postel, nieco na jedenie, plienky a hlavne vela objati a pohladkani lebo to je to co najviac potrebujem.
Budem Vam za to velmi vdacny.
Viem, ze nebudem podnajomnikom snov, neplatim najom, nepomaham v domacnosti budem Vas v noci budit a narokovat si na vasu pozornost ale za toto vsetko Vam slubim celu lasku sveta a ak suhlasite budem vas volat ocko.
Velmi sa tesim na stretnutie s Vami, moja najomnicka mi uz vela o vas rozpravala a ja vas uz teraz oboch lubim!!

Uvidime sa ...... /datum/

casnicka
20. aug 2016

@maddalenka je to super

aniko85
20. aug 2016

Torta s marcipanovym bocianom alebo kocikom

aniko85
20. aug 2016

Ja som oznamovala aj pohlavie formou torty v tvare bruska keďže som mala akurat aj narodeniny....farba torty prezradilo pohlavie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre