Po dvojročnom snažení úspech s vitamínom E

tianka
3. apr 2012

Ahojte , mozno tym niekomu pomozem chcem len napisat ze dnes konecne po dlhsom case a po urceni diagnozy azoospermia som tehotna. Snazili sme sa skoro 2 roky, po tom sme sli na vysetrenie kde urcili dg. Ak niekoho zaujima liecba tak 1 balenie profertil 90 tabliet a 1 balenie Fertil man 30 tabliet po cely cas vytamin E. Sancu sme mali malinku , podla mna ten vit E zabral kedze sa povazuje za vit plodnosti. Pekny den 🙂

sidlo
3. apr 2012

tianka teraz akosi nechapem celkom
na MESA/TESE ste boli ci ? ....napis prosim podrobnejsie lebo fakt nechapem☹

sidlo
3. apr 2012

prosim do IP lebo ja som tu dost malo☹

mihrimach
3. apr 2012

@tianka a tie tabletky su na predpis ? alebo ako to vsetko je?

tianka
autor
3. apr 2012

Vsetko su volno predajne, profertil a fertil na nete som kupila a vitamin E 400 mensie nie som kupila v lekarni

snazilka1983
3. apr 2012

mojmu manzelovi osobne polepsil veeeeeelmi ten profertil i ked mal k nemu aj E a C vitamin naordiovany ale profertil je sice drahy ako svina ale ucinny velmi 🙂 mozem odporucit

csokasi
27. aug 2012

Babulky nam dnes diakgnostikovali azoospermiu, dali ste mi velku nadej, že i napriek tejto diagnoze ide otehotnieť, vedeli by ste mi napisať ako sa partner liečil okrem týchto tab. ? ďakujem ...

lili_mia
27. aug 2012

@tianka som prekvapená, ja som tuná na koníku našla, že ked zistia problém so spermiami, tak mužík má nakázané papať vitamín e a zinok, takže čo s tým? ak človek číta a hľadá, tak to nájde aj sám

samozrejme, prajem ti bábatko 🙂 a všetko dobré s ním a s rodinkou

tianka
autor
28. aug 2012

Ahojte, nasa skusenost je taka ze mn bral vit E a aj ja + ten fertil man a profertil . No spominam si ze sa este v ten cas ked som otehotnela stala jedna udalost a na snazenie sme nemysleli , padlo u nas rozhodnutie isn do centra na UO. Drzim palce kazdej babe lebo viem o com to je
@lili_mia

tianka
autor
28. aug 2012

@csokasi hlavne ziaden stres lebo ten velmi ublizi. Mm zmenil stravovanie a bral tie vitaminy ine poradit neviem.

renat331
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alchemilkazltozelena
2. apr 2013

@tianka mozem ten vitamin E brat aj ja?

tianka
autor
2. apr 2013
alchemilkazltozelena
4. apr 2013

@tianka kupila som si 200 mg a tam pise ze max. jedna na den a ze nesmu brat tehotne... ty si brala az 400vku?

tianka
autor
4. apr 2013

Ano 400 jednu denne

alchemilkazltozelena
19. júl 2013

pomohol nam, mame normospermiu 🙂 cize odporucam vsetkym vitaminj E - je lacny a hlavne ucinny 🙂

elje
10. okt 2013

Ahojte dievcata, ostalo mi 56 kapsul vitaminu E 400mg. Rada posuniem dalej napr. za cenu 4 Eur (postovne zaplatim) 🙂

vive
23. dec 2013

Ahoj,
@elje mas este tie vit. E na predaj ? Ak ano, mala by som zaujem. Dakujemza odpoved.

selina.liana
19. máj 2014

@tianka ahoj chcem sa opýtať ty si brala V tehotenstve vitaminE 400? Aj mne ho minulý týždeň kazalw grat jednu denne a teraz čítam že to je nebezpečné?? Prosím odpis

tianka
autor
19. máj 2014

@selina.liana ahoj brala som pred ale aj pocas ale len 200vku

selina.liana
19. máj 2014

@tianka mne kazala Dr 400 1x denne tak ma to celkom vystrašilo beriem ju 5 deň. Asi to vysadim

selina.liana
19. máj 2014

@tianka ďakujem že si tak rýchlo zareagovala, prvé dieťa nám zomrelo nechcem nič pokazit

tianka
autor
19. máj 2014

@selina.liana vit e nic neposkodi , pouziva sa aj ked zene hrozi krvacanie mne to dali ked som krvacala v 1 trimestri tak asi vie lekar co robi. A s babatkom je mi to luto , drzim palce aby to teraz vyslo 😉

selina.liana
20. máj 2014

@tianka ďakujem moc myslíš že ani 400 neni veľa?

tianka
autor
20. máj 2014

@selina.liana nie vit e ti nema ako ublizit 😉 a na poradni sa vela vela pytaj lekar je povinny ti odpovedat na tvoje otazky . Drzim palce

selina.liana
20. máj 2014

@tianka ďakujem moc si mila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre