Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Podľa sona som v 17 týždni, podľa doktorky v 21 týždni

cepelova
18. júl 2012

Podla nej som uz 21 tyzni ale realne som aj podla sona len v 17 je to možne?

vejula
18. júl 2012

@cepelova na zaklade čoho ti pridala tie 2 tyždne?

cepelova
autor
18. júl 2012

no len tak napisala do materskej, a ked som jej povedala že som menej tak mi povedala ze ona vie

gaby21
18. júl 2012

No to je dobra hlupost, termin porodu by sa po 12 tyzdni uz nemal menit, potom je uz vyvin babatka dany geneticky 😖

adrioska
18. júl 2012

@cepelova a nechce ta skor poslat na matersku zo zdravotnych dovodov (32 tt)? mna tiez poslala o 2 tt skor, takze tak mi poznacila datum nastupu do knizky...

dejka77
18. júl 2012

Podla vypoctu si v ktorom tyzdni? Pridala ti nejako vela, to je podla mna somarina.

ejuska79
18. júl 2012

a nemyslela tym len ze je babo vacsie, ze zodpoveda jeho velkost tomu tyzdnu tehotenstva? moj maly bol podla sona o 3 tyzdne vacsi, ale samozrejme termin porodu mi neposuval, len bol vacsi..aj sa narodil 54 cm a 4 kg a o tyzden skor..dr. mi hovoril, ze tym ze je vacsi sa moze skor narodit, ze ho hlad vyzenie 🙂 🙂 ale nemusi...

katren
18. júl 2012

@cepelova ja som podla utz -3tt, takze babo je mensie a mam to aj poznacene k knizke....len-tak bezdovodne ti to tam napisat nemohla....a treba sa jej spytat, preco to zmenila, nie nas 😉 my sa tu o tom mozme len dohadovat 😀

svetllana
18. júl 2012

@cepelova Uzasna odpoved pani doktorky, ze "Ja viem". Nemala by mamicka v prvom rade vediet o svojom dietati co najviac?..To je velmi neprofesionalne, takto Ta odpinkat..🙄

cepelova
autor
19. júl 2012

@adrioska ja som na PN, lebo čakam dvojčata

anetkaadamko
21. júl 2012

môj malý bol tiež o 2 týždne väčší..........a narodil sa o 3 týždne skôr.....a mal 3800 a 52 cm

ivana82
25. júl 2012

Aj ja som mala taku "skvelu" lekarku pri prvom synovi - nakolko som mala nepravidelny cyklus a tak som prvy termin porodu mala 23.10. a posledny 13.11. - co je myslim sakramentsky rozdiel, nakoniec som rodila 6.11. a lekar vravel, ze najvyssi cas (bola som na cisarsky). Tentokrat mi lekar urcil terminy v rozmedzi tyzdna, stale ich aktualizuje podla posledneho ultrazvuku. Drzim palce, aby ste boli v poriadku 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli