Pokecáte o tehotenstve?

dzenar
6. jún 2013

Ahojte baby ktora pokeca o tehotenstve cez spravy budem vdacna

m_ij_ka
8. aug 2013

a čo ťa konkrétne zaujíma, ja mám za sebou už dve tehu

cbacb
3. dec 2015

Baby,mozem sa opytat,som v 31 t.t,a chcela bysom vediet ci mozem jest susene ovocie(papayu,banany)?dakujem za odpoved

worker_falcon
3. dec 2015

@cbacb založ si svoju diskusiu, tu sa ti dosť ťažko odpovedá. Okrem toho, že tvoja otázka je v štýle "môžem ako tehotná sedieť na stoličke".

alenkatt
5. dec 2015

Dobrý deň,
Som studentkou pôrodnej asistencie a píšem bakalárku na tému „Strach tehotných žien a spôsoby zvládania“. Cieľom mojej práce je zistiť analyzovať a vyhodnotiť Vaše osobné pocity, obavy strachy v súvislosti s tehotnosťou a pôrodom a tak získať od Vás cenné podnety, ktoré by prispeli k lepšiemu pochopeniu žien a skvalitneniu starostlivosti o ženy počas tehotnosti a pôrodu a to najmä v oblasti predchádzania a zvládania strachov, ktoré môžu mať negatívny dopad na priebeh tehotnosti a pôrodu.
Dotazník je anonymný a dobrovoľny. Ak si nájdete najdete 3 minúty času na vyplnenie veľmi mi tým pomôžete. ĎAKUJEM
https://www.survio.com/survey/d/U8K3T9N1M1R6G4I8W

anakristina
27. dec 2015

Alenkatt napisala si sem taky studeny text ze nemam chut sa pozriet na tvoj test.oznamuhes ze ten strach negativne ovplyvnuje plod.tak sa bojim otvorit dotaznik ze co za nezmysel tam bude ze z toho dostanem strach ktory mi nasledne ovplyvni "plod" .dufam ze ta starostlivost ostaca v teoretickej rovine lebo u teba asi absentuje citlivy pristup

len_leninek
27. dec 2015

Napisala normalny vecny text, ziadny "studeny", ide predsa pisat bakalarku, nie krasnu literaturu, a uz vobec sa v nom nezmienuje o tom, ze by mal strach ovplyvnovat plod.

zuz02
27. dec 2015

Mne to zase pride normalne napisane. Nevidim na tom texte nic strasne, co by posobilo nejak extra necitlivo. Je to tak formalne napisane, ale zase jedna sa o dotaznik studentky a nie o pokec, tak je to ok.

margarita
27. dec 2015

@alenkatt
vyplnila som 😉
text prispevku aj dotaznik samotny mne pride primerany teme a stylu o ktory sa jedna,
nastastie ma caka uz 4.porod coskoro, a teda sa nebojim otvorit ziaden dotaznik na svete 😀 ale skor mam vazny respekt pre to, co sa v priebehu porodu moze nahle vyskytnut, a chcem verit tomu, ze snad nebudu tentoraz ziadne komplikacie a porodim rychlo a viac menej hladko ako uz 3x doteraz.

ikapatkova99
27. dec 2015

no podme kecat o tehotenstve trebas priznaky o tom

kotuliatko1990
13. jan 2016

Ahojte... chcem sa spýtať s priateľom sa snažíme otehotnieť už sedem mesiacov viem že to nieje dlho že sú ženy ktoré sa snažia už dlhšie ale veľmi túžime neviem či mi budete vedieť aj tu poradiť keď máte s priateľom sex tak pri vyvrcholení všetko somňa všetko vytečie ja viem že je to normálne že predsa to nemôže vomne všetko ostať lenže ja môžem ležať a napríklad mať aj nohy hore aj hodinu dve a ako náhle sa postavím ledva prejdem na wc a komplet všetko ide von.neviete mi poradiť ? bola som aj u dr. ale všetko s mojej strany je v poriadku.

ciernovlaska89
5. feb 2016

Ahojte,vedeli by ste mi poradit,ako som otehotnela tak mam problem so stolicou,a najhoršie som na tom že mi nič nezabera len čipky,čo neny dobre to tiež stale brat,doktorka mi dala aj taky sladky sirup,nič, jedla som kapustu zo sudka nič 😢 , uživala som aj lanove semienka cele,aj so ovsenyma vločkama aj spolu so sušenima slivkama,a nič ☹ ,pijem vela vody ,ako keby hlucho, ja som už stratena,a to som už 20tyždni tehotenstva,a čo ma ešte bude čakat až do 39týždna, a dokonca čo som sa dočitala na nete tak Lanove semienka,može len tie papat čo už idu rodit,že to pomaha urychlit porod 😢 prosim pomožete mi,,,, 😉