Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poraďte krém / olej proti striám v tehotenstve

petulik_17
28. nov 2018

Babeny prosím poradte mi co používate v tehu na bruško aby nepopraskalo? Za odpovede ďakujem

seva22
28. nov 2018

Bi-oil

slniecko35
28. nov 2018

Phytolastil gel od Lierac, pri prvom som nemala ani jednu striu, teraz som v 27tt a zatial tiez nic.

ivka27101
28. nov 2018

Ja tiez bi-oil

yanni
28. nov 2018

Nic. Uz prezivam niekolke tehu a nemam ani jednu striu. Nepomoze ti ziadny kremik, olejcek, nic. Mozes si mazat hocicim. Je to jednoducho len genetika. Elasticita. A pozor, ked veris olejcekom, tak nie len brucho natierat. Popraskat ti mozu totiz ak prsia, stehna, boky, zadok....

dorotka9819
28. nov 2018

@petulik_17 bi oil. Natierala som bruško, stehná (aj zo zadnej strany), boky a tam som nemala ani jednu striu. Akurát na prsia som zabudla a tam sa strie ukázali.

ingridtt
28. nov 2018

Bi oil a este mam kupeny od Weledy tehotensky olej na strie

soviatko
28. nov 2018

Stačí obyčajný šípkový olej, netreba žiadne chémie si dávať na seba. Dá sa kúpiť v hociktorom bio obchodíku. Nie je síce najlacnejší, ale je priam zázračný. Mne vydržalo 250 ml 4 mesiace. Používala som ho každý večer po sprchovaní, má sa aplikovať do vlhkej pokožky. So striami mám problém od puberty, taktiež mam extrémne suchú pokožku. Vyskúšala som niekoľko krémov/olejov, ale až so šípkovým som bola maximálne spokojná.

veronice
30. nov 2018

Mamakrem znacky babylove v dmke - zajtra zacinam 34tt a ani jedna stria zatial. Je to velke balenie a to jedno mi vydrzalo tri mesiace.
Ale ako sa spominalo vyssie, je to aj o genetike. Ja som sa zacala natierat az na konci piateho mesiaca hlavne preto, ze ma to brusko zacalo svrbet, citila som ako ma ta koza taha... odvtedy natieram.raz za den a mam pokoj.

monikajakubko
13. feb 2019

Ahoj ak ti pomozem tak ja som pouzivala a este aj pouzivam Elasti-Q proti striam, a tiez aj telovy olej eucerin körper pflegeöl. Tiez proti striam. Obe kupovat v lekarni .... ten druhy som zacala pouzivat az teraz mesiac pred porodom kedze mi brusko rychlo vypuklo a zacali sa mi robit strie. Toto ich zastavilo lepsie ako ten prvy. Ale odporucam fakt vyborne vstrebava a hydratuje. .. 🙂

radko2017
23. sep 2019

Ja som pri oboch tehotenstvach pouzivala Elasti-Q.
A doteraz ani jednu striu nemám.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli