Pozitívny test alebo nie ?

lenkak123
4. feb 2020

Ahojte baby prosím Vás posledné 2 mesiace som mala nepravidelný cyklus kvôli vysadenej antike v Decembri som dostala menštruáciu 17 teho a v Januári 7 ho ....pred 4 dňami má začali strašne bolieť prsia mávam strašne chute na sladké a som strašne nervózna a každé ráno má boli brucho ako keby som mala dostať menštruáciu neviem či sú to PMS alebo by som mohla byt tehotná ...včera večer som si robila jeden test ktorý vyšiel negatívny a dnes ráno som robila druhý so špecialnou citlivosťou ktorý bol tiež negatívny ale neviem tie prsia má strašne znervózňuju dnes som sa zobudila a strašne má boleli ale neviem či si to už nenahovaram ... posielam foto testu a ďakujem za každú radu 🙂

henrieta16
4. feb 2020

@darci17 povedz, že vidíš aj mne 😂 joj... smejem sa, ale fakt už skôr ako cez víkend netestujem... 😕

daniela2227
4. feb 2020

@lenkak123 @henrieta16 ja vidím ba oboch dievčatá 😁 držím silno palce ✊

henrieta16
4. feb 2020

@daniela2227 ja som práve si našla krv... a neviem či sa mi nespúšťa ms, neviem fakt 😩

lenkak123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkak123
autor
4. feb 2020

@zdencaaaa ahoj tak som to skúsila otvoriť teda 🙂
@zdencaaaa

zlatko456
22. nov 2022

@lenkak123 ahoj aj mne pred mesiacom vyšiel taky to test a neviem ci ja zle vidím alebo všetci okolo aj mi je zle pobolieva ma brucho ako pred MS jtoru som mala dostať cca16novembra tak už neviem

zlatko456
22. nov 2022

@lenkak123 tu posielam ten test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre