Pozitívny test na 34. deň cyklu. Kedy ísť k lekárke?

brezza
15. máj 2018

Ahojte. Len dnes som sa tu zaregistrovala. Poslednu menstruaciu som mala 11.4.2018. Cyklus mam nepravidelny od 28 dni do max. 33 dni. Vcera na 34 DC som si robila test. Bol pozitivny. Dnes rano som spravila digitalny a ukazoval 3+ Vobec som nevedela kedy mam ovulaciu, ale aj tak som prekvapena, ze tak skoro podla toho testu. No a moja otazka. V ktorom tyzdni musim ist k lekarke? Chcela som jej zavolat. Myslela som, ze ma o taky tyzden - dva mozno objedna, ale akurat ma na stranke vypisane, ze do 4.6.2018 sa preraba ordinacia. Staci mi prist az v tom tyzdni alebo sa mam objednat k zastupujucej? Bolesti inak nemam, len obcas taky tlak v podbrusku. Krce som mala asi tak v case kedy mala byt menstruacia. Vtedy som si myslela, ze uz ju dostanem 🙂

hettinka
15. máj 2018

Gratulujem 🙂
ja som bola pri prvom tehotenstve v nejakom 9. tt a aj to len preto, že sme mali letieť na dovolenku, tak som sa bola dať skontrolovať. Ak nemáš problémy, kludne by som počkala, prípadne jej zavolaj, aj ak prerábajú, aby o tebe vedala.
Do 6. tt (počítané od poslednej MS) ti vlastne ešte ani nič nepovie, len potvrdí tehotenstvo.

Ale ak by si mala bolesti, špinenie, krvacanie... tak to chod hned, aj bez objednávania.

brezza
autor
15. máj 2018

Dakujem. Nemam jej kam zavolat. Mozem volat len zastupujucej. Tak snad vydrzim 🙂

hettinka
15. máj 2018

zatial si kup tehu vitamíny a proti krčom magnezium 😉

brezza
autor
15. máj 2018

Asi tri mesiace uzivam kyselinu listovu, inak nic. Musim tu trochu tie diskusie prestudovat. Inak zatial si to moc neuvedomujem 😀

bublinka1426
15. máj 2018

gratulujem ak zajtra ordinuje chod

evittam
15. máj 2018

@brezza Ziadne umele "tehu" vitaminy nepotrebujes, staci pestrá a vyvážená strava.😉 A uplne staci ist k lekarke ako píšeš pokiaľ nemáš ťažkosti.😉 A odporúčam čím menej študovať,hlavne MK a niektore "hystericke" mamicky.😉 A uzivat si tehotenstvo.

updatevani
15. máj 2018

@brezza jeeeeeeeeej gratulujem, radit ti sice nebudem lebo ja musim ist zajtra k lekarovi....ale ja som mala ms poslednu tiez 11.4....drzim prsty

brezza
autor
15. máj 2018

@evittam 😀 tak normalne by som sa spytala lekarky, len ked tam teraz nie je.. nemam sa koho spytat. Vie to len manzel. Ten by tam poslal najradsej uz zajtra 😀
@updatevani a si tehotna?

evittam
15. máj 2018

@brezza Ved chápem. Treba hlavne klud, ako som uz pisala pokial nemas ťažkosti tak staci ist k lekarke tak ako pises. Niektoré zeny ani nevedia v nejakom 3.-8.tt,ze sú tehotné. A ako uz bolo napísané aj tak by ti nič nepovedal,max.potvrdil tehu a budeš mat menej stresu ako tie čo tu chodia pomaly hned po styku a "placu",ze nic nebolo vidno.😉

updatevani
15. máj 2018

@brezza ano ano som 🙂)))

miroslavaa31
15. máj 2018

Ahoj,mna prvykrat objednala doktorka az ked som bola v 9tt. Vraj skor neobjednava,takze myslim,ze mas cas. Aj ked ja som sa nevedela dockat a prislo mi to dlho.

deti95060810
15. máj 2018

máš času....stačí v 8-9 tt....

brezza
autor
15. máj 2018

@evittam tak ja som to tak neprezivala. S muzom sme sa od decembra nijako nechranili, nerobila som ziadne ovulacne testy ani nemerala teplotu. Nechala som tomu volny priebeh. Tehotenske testy som tiez nerobila. Som si povedala, ze az ked bude par dni meskat, inak sa podla mna clovek len zbytocne stresuje a je sklamany.
@updatevani gratulujem 🙂

brezza
autor
15. máj 2018

@miroslavaa31
@deti95060810 tak super. nejako uz vydrzim. V tomto som nova, tak som nevedela ci nieco nepremeskam

brezza
autor
16. máj 2018

@updatevani ako si dopadla u lekara?

updatevani
16. máj 2018

@brezza ahoj, dobre, bola uz tam mala bublinka 🙂 zodpovedajuca tyzdnu...o 2 tyzdne mam ist na kontrolu malo by bit ajj srdiecko uz 🙂

updatevani
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brezza
autor
16. máj 2018

Tak super. To su dobre spravy🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre