Práca v Lídli počas tehotenstva

map0007
14. apr 2016

Dnes som zistila,že cakame druhe mimčo.Chcem sa opytať mamiciek čo robili ak zistili že su tehu,pracovali nadalej alebo sli na PN.Prve tehu som bola na PN,lebo som zacala krvacat.Je tam dosť namahava práca.Preto chcem vedieť ako by sa zachovali maminky.Ďakujem

slniecko3108
5. jún 2016

@map0007 my zas s kamoskami chranime nase deticky... A vsetky organi davaju ruky prec. Tak sme to poriesili... Dali sme do jojky a zrazu sa to riesi.. Dnes vysielali...

lulubinka
5. dec 2017

Dievčatá z lidla.budúci pondelok ak bude všetko ok dostanem knižku.v utorok idem do práce ale vedúca ani zástupkyňa nie su v robote.môžem to oznámiť aj inej ZPP ci radšej počkať do stredy.totiž mne je hrozne zle a už teraz odratavam dni.A hlavne kvôli vianociam čo idú.kvantum tovaru a ľudí.

slniecko3108
6. dec 2017

@lulubinka cim skôr odíď na pn. Môžeš si myslím. Stále tam musí byť jedna zastu. Ktorá zastupuje vedúcu a hlavnú zastu. Od nás sme momentálne 4 na md a 2 teraz odišli na pn. Riziko toho keď zamestnávajú bezdetné baby ;) no neviem ako sa vrátim pri 2 deťoch. A či mi zas umožnia pracovať od pol 8. Zvedavá som i ja.

andrea1010
6. dec 2017

@lulubinka treba si pytat papier o oznameni tehotenstva,prefotit tehotensku knizku,prvu stranu,zapisat datum. od tohto dna si pre firmu oficialne tehotna. 😉

lulubinka
6. dec 2017

@slniecko3108
@andrea1010
PN by som sa rada vyhla.na 5 hodín by som to mohla dať.pozriem rozpis a niekomu to tam supnem.aspon vedúcu neklepne v robote ale doma ak jej to zavolajú.no a ak mi dá dr PN kvôli zdravotným problémom tak to bude klinček do rakvicky pred vianocami.mozno aj dobre že tam práve vtedy nebude.

slniecko3108
6. dec 2017

@lulubinka u nás skúšali aj zastup

slniecko3108
6. dec 2017

@lulubinka u nás skúšali aj zástupkyne ale to sa nedá tam robiť. Poznám pár žien čo ostali a o bábo prišli. Neprajem nič také a je na každom ako sa rozhodne ale tehu žena do lidla nepatri. Ale ber to len ako môj názor... Nie v zlom.😉

lulubinka
6. dec 2017

@slniecko3108 samozrejme všetko poviem dr a dúfam že rozhodne v môj prospech a ukáže sa ako odborník.ja sa PN nebránim a nebudem tam za každú cenu.som si povedala že do pondelka vydržím a uvidím čo mi povie.ked neberiem do úvahy fyzickú stránku tak na psychiku to je poriadna záťaž tí ľudia

slniecko3108
6. dec 2017

@lulubinka tk to ano. A u nás aj ako kolektív... Katastrofa...

sima161
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
map0007
autor
6. jún 2023

@slniecko3108 vtedy som zažila tu tému ,nešla som PN a prišla som o babo😪.Pri ďalšom tehu ma hneď dr.pisala už PN.

slniecko3108
8. jún 2023

@map0007 no máme aj my tehotne teraz. Baby boom v Lidli. Mrzí ma že si prišla o bábo 😭. Čo všetko ťa nechajú robiť. Naše babulky sedia iba v kasach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre